Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

Jacek Dehnel A2 RGBSpotkanie autorskie 4 listopada o godz. 18.00 w Teatrze Rondo.

Bezpłatne wejściówki do odebrania w OT Rondo, ul. Niedziałkowskiego 5. Na spotkaniu rozlosowane będą książki Jacka Dehnela wśród osób posiadających wejściówki.

"Jacek Dehnel - poeta, prozaik, felietonista, tłumacz, zajmuje się również malarstwem i rysunkiem. Przez jednych uwielbiany za błyskotliwość, przewrotny humor i sarkazm, przez innych nienawidzony – za >>dandysowską pozę<< i staroświecki, pretensjonalny - według niektórych - styl pisania. Jacek Dehnel to 34-letni poeta, prozaik, tłumacz i malarz z Gdańska, autor takich powieści jak >>Lala<< i >>Saturn<<. (...) Za twórczość został trzykrotnie nominowany do Nike i wyróżniony Nagrodą Fundacji Kościelskich, Paszportem Polityki i Śląskim Wawrzynem Literackim, a zbiorem felietonów >>Młodszy księgowy. O książkach, czytaniu i pisaniu<<, w którym bezkompromisowo rozprawia się z polską rzeczywistością, (...) wywołał żywiołową dyskusję wśród czytelników." (Olga Wyszkowska, nieskrócony tekst na http://natemat.pl/111203)

Spotkanie odbywa się w cyklu "Książka z tagiem polska literatura współczesna” w ramach projektu "U mnie słowo droższe od pieniędzy" dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Słupsk.

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1

Nasz Newsletter

Sam Na Scenie

sam na scenie logo

Bip

bip logo pomn1 grad

Instytucje współpracujące

logo bgsw

Sponsorzy

doram logo white2

logo douglas

obi logo

bat logo

Karta Dużej Rodziny

logo familijny slupsk