Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

plakat M.Kordasz poprawiony MediumWernisaż wystawy 23 marca, o godzinie 17:00 w Galerii OT Rondo.

Interesuję się grafiką komputerową 2D, 3D i fotografią. Grafika artystyczna pozwala mi na wyrażanie siebie bez żadnych ograniczeń, dlatego w swojej twórczości łączę różne techniki artystyczne.

Na wystawie zaprezentowane zostanie czternaście prac o różnym formacie, opisujących architekturę oraz formę ciała.

Opis do prac „Ciało I” oraz Cykl II „Ciało II”:

W tej pracy pragnę poruszyć wyobraźnię widza poprzez zachęcenie do przyjrzenia się kobiecemu fizys, jednemu z najpopularniejszych tematów w sztuce. Ciągle możemy w nim coś odkrywać, dlatego nie chciałam przedstawiać zwykłych fotografii, ale za pomocą grafiki komputerowej zmodyfikować je trochę, pokazując inny sposób widzenia kobiecego ciała.

Cykl prac pod tytułem „Ciało I” oraz Cykl II „Ciało II” powstał przy pomocy łączenia moich dwóch ulubionych technik artystycznych, jakimi jest fotografia oraz grafika komputerowa. Ciało kojarzy mi się z delikatnością. Jest tematem trochę wstydliwym, ale także niezwykle tajemniczym. Tworząc dwa cykle chciałam przedstawić moją wizję cielesnego piękna. Stworzyłam dwa cykle prac: Cykl I przedstawia subtelne i nietypowe grafiki, zaś w Cyklu II przedstawiłam ciało w trochę odważniejszym stylu. W obu przypadkach udało mi się zachować charaktery modelek.

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7

Nasz Newsletter

Sam Na Scenie

sam na scenie logo

Bip

bip logo pomn1 grad

Instytucje współpracujące

logo bgsw

Sponsorzy

doram logo white2

logo douglas

obi logo

bat logo

Karta Dużej Rodziny

logo familijny slupsk