Święta z SOKiem A2W dniach 8 i 9 grudnia br. zapraszamy dzieci i dorosłych do Pracowni św. Mikołaja, w której stworzyć będzie można szereg świątecznych ozdób, upominków, a przede wszystkim pobudzić własną kreatywność i być może nauczyć się czegoś nowego. Wstęp na oba dni wolny.

Zaczynamy w sobotę, 8 grudnia w Rękodzielni przy ul. Wojska Polskiego 10a. Od godziny 15.00 wraz z uczestnikami zajmiemy się pieczeniem pierników, wiciem świątecznych wianków, szyciem poduszeczek i choinek, oraz tworzeniem bombek decoupagowych, czy też innych ozdób świątecznych. Nie zabraknie również niespodzianek! Zapraszamy rodziców wraz z pociechami. Wstęp wolny. 

Dzień później, w niedzielę, 9 grudnia w Emceku przy al. 3 Maja 22 od godziny 14.00 kontynuujemy nasz manualny maraton, tym razem ze wsparciem Pracowni Plastycznej, Manufaktury i Pracowni "Koralików bez liku". Z wielokolorowych nitek wyczarujemy szydełkowe śnieżynki, wełniane gwiazdki, a także włóczkowe chwosty i pompony, które będą doskonałą dekoracją świątecznego drzewka (i nie tylko). Wspólnie przygotujemy również gwiazdki wykonane z koralików różnego rodzaju, które będą pięknie wyglądać na choince, mieniąc się kształtami i kolorami. Ich zrobienie nie sprawi Państwu trudności, satysfakcja więc gwarantowana. Pozostając w świątecznej atmosferze, nie możemy zapomnieć o życzeniach dla najbliższych - wspólnie przygotujemy własną, oryginalną i unikatową kartkę świąteczną. Nie zabraknie również jarmarku z upominkami i świątecznymi ozdobami. Każdy z uczestników warsztatów może liczyć na gwiazdkowe prezenty, ukryte w muślinowych mieszkach.

Pracownię św. Mikołaja zrealizowano w ramach programu „SOK na ROK” przy finansowym wsparciu Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Miasta Słupska.