Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

Święta z SOKiem A2W dniach 8 i 9 grudnia br. zapraszamy dzieci i dorosłych do Pracowni św. Mikołaja, w której stworzyć będzie można szereg świątecznych ozdób, upominków, a przede wszystkim pobudzić własną kreatywność i być może nauczyć się czegoś nowego. Wstęp na oba dni wolny.

Zaczynamy w sobotę, 8 grudnia w Rękodzielni przy ul. Wojska Polskiego 10a. Od godziny 15.00 wraz z uczestnikami zajmiemy się pieczeniem pierników, wiciem świątecznych wianków, szyciem poduszeczek i choinek, oraz tworzeniem bombek decoupagowych, czy też innych ozdób świątecznych. Nie zabraknie również niespodzianek! Zapraszamy rodziców wraz z pociechami. Wstęp wolny. 

Dzień później, w niedzielę, 9 grudnia w Emceku przy al. 3 Maja 22 od godziny 14.00 kontynuujemy nasz manualny maraton, tym razem ze wsparciem Pracowni Plastycznej, Manufaktury i Pracowni "Koralików bez liku". Z wielokolorowych nitek wyczarujemy szydełkowe śnieżynki, wełniane gwiazdki, a także włóczkowe chwosty i pompony, które będą doskonałą dekoracją świątecznego drzewka (i nie tylko). Wspólnie przygotujemy również gwiazdki wykonane z koralików różnego rodzaju, które będą pięknie wyglądać na choince, mieniąc się kształtami i kolorami. Ich zrobienie nie sprawi Państwu trudności, satysfakcja więc gwarantowana. Pozostając w świątecznej atmosferze, nie możemy zapomnieć o życzeniach dla najbliższych - wspólnie przygotujemy własną, oryginalną i unikatową kartkę świąteczną. Nie zabraknie również jarmarku z upominkami i świątecznymi ozdobami. Każdy z uczestników warsztatów może liczyć na gwiazdkowe prezenty, ukryte w muślinowych mieszkach.

Pracownię św. Mikołaja zrealizowano w ramach programu „SOK na ROK” przy finansowym wsparciu Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Miasta Słupska.

 

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
29
30
31

Nasz Newsletter

Sam Na Scenie

sam na scenie logo

Bip

bip logo pomn1 grad

Instytucje współpracujące

logo bgsw

Sponsorzy

doram logo white2

logo douglas

obi logo

bat logo

Karta Dużej Rodziny

logo familijny slupsk