Kino REJS Słupskiego Ośrodka Kultury serdecznie zaprasza w poniedziałek, 8 kwietnia, uczniów i ich opiekunów oraz wszystkie osoby zainteresowane na dodatkowe przedpołudniowe pokazy filmów dla młodego widza.
W repertuarze zaplanowaliśmy następujące seanse: 
- 8.30 - PRZYGODA NELLY - wiek 9+ 
- 10.30 - BASIA 2 - wiek 4+ 
- 11.30 - BIURO DETEKTYWISTYCZNE LASSEGO I MAI. PIERWSZA TAJEMNICA - wiek 7+ 

Przygoda NellyPRZYGODA NELLY
Niemcy 2017, 97 min.
Lato, wszyscy wybierają się na wspaniałe wakacje, tylko Nelly musi jechać z rodzicami do Rumunii i od początku nie jest tak, jak sobie wymarzyła. Do tego okazuje się, że nie jest to zwykły, rodzinny wyjazd. Tata nadal jest w pracy! Jakby tego było mało, nikt nie uprzedził Nelly, że mają się tu wkrótce przeprowadzić. Czy może być gorzej? Może – dziewczynka ucieka! To, co z początku groźne, szybko staje się początkiem fascynującej przygody, która uświadamia, że pozory mogą mylić i czasem warto przedefiniować swoje priorytety.

Basia 2BASIA 2
Polska 2019, 45 min.
Basia to pięcioletnia bohaterka, która jest bliska każdemu przedszkolakowi. Jej przygody znane są wielbicielom serii książek, a od zeszłego roku także kinomanom. Basia ma charakterek, pluszowego przyjaciela Miśka Zdziśka, uwielbia żelki i ubrania w paski. Codziennie wymyśla coś nowego – dziś chce zostać baletnicą, a jutro treserką dzikich zwierząt. W świecie Basi wszystko jest przygodą – nauka piruetów, wspólne gotowanie czy zakupy w supermarkecie. Z Basią nie można się nudzić!

Biuro detektywistyczneBIURO DETEKTYWISTYCZNE LASSEGO I MAI. PIERWSZA TAJEMNICA
Szwecja 2018, 95 min.
Lasse i Maja jeszcze się nie znają, a Biuro Detektywistyczne nawet nie marzy się nieśmiałemu samotnikowi i zbuntowanej dziewczynce. On jest wzorowym uczniem, a ona nową uczennicą w szkole w Valleby. W poprzednich seriach młodzi widzowie śledzili detektywistyczne przygody pary przyjaciół. Teraz dowiemy się, jak to się zaczęło.

Przyjmujemy zgłoszenia od grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych.
Wszystkie bilety w cenie 10,00 zł. Opiekunowie grup liczących powyżej 15 osób bezpłatnie.
Ilość miejsc w kinie: 84

Rezerwacja biletów: 59 8435 434, 507 846 243