sokZapraszamy dzieci i młodzież do udziału w nieodpłatnych zajęciach, organizowanych w trakcie ferii zimowych w Bazie Kultury SOK przy ul. Braci Gierymskich 1.

Osoby zainteresowane szlifowaniem swojego talentu muzycznego i wokalnego na pewno odnajdą coś dla siebie w propozycjach, jakie przygotowało Studio Piosenki SOK, natomiast dla tych bardziej skłaniających się ku zajęciom plastycznym proponujemy wizytę w Pracowni Batiku. Znajdzie się też coś dla fanów tworzenia własnych, unikalnych ozdób czy biżuterii.

Warsztaty wokalne

Wspólne granie i śpiewanie zakończone koncertem z udziałem uczestników

Zajęcia poprowadzi Kamila Bilińska, zapisy poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w pracowni muzycznej SOK przy ul. Braci Gierymskich od poniedziałku do piątku w godzinach 16-19.

Terminy: 11 – 22 lutego w godz. 12.00 – 14.00

 

Warsztaty perkusyjne z Marianem Szarmachem

Młodzi adepci gry na perkusji, będą mogli szlifować swój talent pod czujnym okiem mistrza, Mariana Szarmacha. Zapisy poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w pracowni muzycznej SOK przy ul. Braci Gierymskich od poniedziałku do piątku w godzinach 16-19.

Terminy: 11 – 15 lutego w godz. 10.00 – 13.00

 

Dzień otwarty Pracowni Batiku

Uczestnicy będą mogli poznać tajniki powstawania batiku oraz spróbować swoich sił w tworzeniu. Prowadzenie Marzena Salwiak. Informacje i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Terminy: 16 lutego

 

Zajęcia indywidualne w Studiu Piosenki  

Indywidualne zajęcia wokalne pod okiem naszych instruktorów, Wiesława Krawczykiewicza oraz Andrzeja Guzińskiego. Zapisy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Terminy: 11 – 22 lutego w godz. 14.00 – 17.00

 

Feryjna Pracownia Zdobnictwa 

Tworzenie biżuterii, nakryć głowy, naszyjników ze skóry, koralików i innych ozdób. Warsztaty poprowadzi Klaudia Gołębiewska. Zapisy pod e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Terminy: 11, 15, 18 i 22 lutego w godz. 11.00 – 13.00

Serdecznie zapraszamy, liczba miejsc ograniczona!