Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

Prawdziwą masę atrakcji przygotował Słupski Ośrodek Kultury dla osób, które na ferie pozostaną w mieście. Specjalne warsztaty kulturalne odbywały się będą od 20 stycznia we wszystkich trzech obiektach należących do SOK. Mamy propozycję dla miłośników tańca, rysunku, fotografii, teatru i rękodzieła w każdym wieku. Zapraszamy!

Słupski Ośrodek Kultury ul. Braci Gierymskich 1 (wszystkie zajęcia, poza grupą zaawansowaną Break Dance, otwarte)

Warsztaty taneczne – Break Dance
(prowadzenie: Paweł Kamiński)

  • 21.01.2014 (Sala widowiskowa SOK)
    • 14:00-15:00 Grupa początkująca
    • 15:00-18:00 Grupa zaawansowana
  • 22.01.2014 (Sala widowiskowa SOK)
    • 14:00-15:00 Grupa początkująca
    • 15:00-18:00 Grupa zaawansowana
  • 23.01.2014 (Sala widowiskowa SOK)
    • 14:00-15:00 Grupa początkująca
    • 15:00-18:00 Grupa zaawansowana
  • 24.01.2014 (Sala widowiskowa SOK)
    • 14:00-15:00 Grupa początkująca
    • 15:00-18:00 Turniej Break Dance – Walka o SOK

Warsztaty plastyczne dla dzieci i dorosłych – Studium Postaci
(prowadzenie: Andrzej Szczepłocki)

  • 27.01.2014 (Sala widowiskowa SOK)
    • 10:00-13:00
  • 28.01.2014 (Sala widowiskowa SOK)
    • 10:00-13:00
  • 29.01.2014 (Sala widowiskowa SOK)
    • 10:00-13:00

Otwarte zajęcia taneczne ze Słupską Grupą Taneczną „Arabeska”
(prowadzenie: Marzena Piołunkowska)

  • 28.01.2014 (Sala widowiskowa SOK)
    • 18:00-20:00
  • 30.01.2014 (Sala widowiskowa SOK)
    • 18:00-20:00

Teatr Rondo ul. M. Niedziałkowskiego 5 (Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy osobiście w Teatrze Rondo lub pod numerem telefonu 59-842-63-49)

Pracownia Słowa – konsultacje dla recytatorów

  • 20.01.2014
    • 10:00-12:00 ( Sala widowiskowa - prowadzenie: Katarzyna Sygitowicz-Sierosławska) - brak wolnych miejsc
    • 13:00-15:00 ( Sala widowiskowa - prowadzenie: Wiesław Dawidczyk)
  • 21.01.2014
    • 13:00-15:00 ( Sala widowiskowa - prowadzenie: Wiesław Dawidczyk)
  • 22.01.2014
    • 10:00-12:00 ( Sala widowiskowa - prowadzenie: Katarzyna Sygitowicz-Sierosławska) - brak wolnych miejsc
    • 13:00-15:00 ( Sala widowiskowa - prowadzenie: Wiesław Dawidczyk)
  • 23.01.2014
    • 13:00-15:00 ( Sala widowiskowa - prowadzenie: Wiesław Dawidczyk)
  • 24.01.2014
    • 10:00-12:00 ( Sala widowiskowa - prowadzenie: Katarzyna Sygitowicz-Sierosławska) - brak wolnych miejsc
    • 13:00-15:00 ( Sala widowiskowa - prowadzenie: Wiesław Dawidczyk)
  • 27.01.2014
    • 10:00-12:00 ( Sala prób - prowadzenie: Katarzyna Sygitowicz-Sierosławska) - brak wolnych miejsc
  • 28.01.2014
    • 10:00-14:00 ( Sala prób - prowadzenie: Magdalena Płaneta)
  • 29.01.2014
    • 10:00-12:00 ( Sala widowiskowa - prowadzenie: Katarzyna Sygitowicz-Sierosławska) - brak wolnych miejsc
    • 10:00-14:00 ( Sala prób - prowadzenie: Magdalena Płaneta) - brak wolnych miejsc
  • 30.01.2014
    • 10:00-14:00 ( Sala prób - prowadzenie: Magdalena Płaneta)
  • 31.01.2014
    • 10:00-12:00 ( Sala prób - prowadzenie: Katarzyna Sygitowicz-Sierosławska) - brak wolnych miejsc

Warsztaty Kuglarskie
(prowadzenie: Katarzyna Sygitowicz-Sierosławska, Maciej Sierosławski)

  • 21.01.2014
    • 11:00-13:00 ( Sala widowiskowa)
  • 28.01.2014
    • 11:00-13:00 ( Sala widowiskowa)

Propedeutyka Monodramu
(prowadzenie: Stanisław Miedziewski)

  • 21.01.2014
    • 12:00-14:00 ( Sala prób)
  • 22.01.2014
    • 12:00-14:00 ( Sala prób)
  • 24.01.2014
    • 12:00-14:00 ( Sala prób)

Warsztaty taneczne
(prowadzenie: Gabriela Keller-Janus)

  • 22.01.2014
    • 16:30-17:30  Zajęcia ogniska baletowego ( Sala baletowa)
    • 17:30-19:00 Zajęcia tańca współczesnego (Sala baletowa)

Warsztaty fotograficzne - brak wolnych miejsc
(prowadzenie: Jadwiga Girsa-Zimna)

  • 20.01.2014 10:00
    • Fotografia analogowa (Słupski Ośrodek Kultury)
  • 21.01.2014
    • 10:00 Fotografia cyfrowa, plener fotograficzny (Teatr Rondo)
  • 23.01.2014
    • 11:00 fotograficzno-dźwiękowe, plener fotograficzny (Centrum Aktywności Twórczej w Ustce)
  • 24.01.2014
    • 11:00 Warsztaty fotograficzno-dźwiękowe, plener fotograficzny (Centrum Aktywności Twórczej w Ustce)
  • 28.01.2014
    • 11:00 Fotografia cyfrowa (Teatr Rondo)
  • 30.01.2014
    • 10:00 Plener fotograficzny – kompozycja obrazu (Słupsk)
  • 31.01.2014
    • 10:00 Spotkania w studiu-atelier (Teatr Rondo)

Pracownia Ceramiczna ul. Wojska Polskiego 10 (Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy osobiście w Pracowni Ceramicznej lub pod numerem telefonu 59-842-47-07)

Ferie w Pracowni
(prowadzenie: Agnieszka Pienkos)

  • 20.01.2014-2.02.2014 godz. 10:00-13:00

Dwa cykle tygodniowych spotkań z rękodziełem: wykonywanie albumów metodą scrapbookingu, tworzenie obrazków, poduszek i przytulanek  dla własnoręcznie przygotowanego tipi, przygotowywanie zdrowych soków owocowo-warzywnych i inne niespodzianki. Każdy tydzień zakończony zostanie kuligiem oraz ogniskiem przy gorących kiełbaskach i herbacie

Rodzinne lepienie (warsztaty ceramiczne dla rodzin, obowiązuje odpłatność za materiały)
(prowadzenie: Aneta Kostka)

  • 19.01.2014
    • 11:00-12:00  ( Pracownia ceramiczna)
    • 12:30-13:30  ( Pracownia ceramiczna)
  • 26.01.2014
    • 11:00-12:00  ( Pracownia ceramiczna)
    • 12:30-13:30  ( Pracownia ceramiczna)
  • 2.02.2014
    • 11:00-12:00  ( Pracownia ceramiczna)
    • 12:30-13:30  ( Pracownia ceramiczna)