Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

BreakdanceZajęcia Breakdance prowadzone przez Pawła Kamińskiego przeznaczone dla dzieci w wieku 7-12 lat oraz dla grup młodzieżowych powyżej 12 roku życia.

Spotkania odbywają się w Słupskim Ośrodku Kultury w czwartek o godz. 15:45.

Cena zajęć to 50 zł/m-c.

Paweł Kamiński - jest założycielem oraz od wielu lat trenerem „Haribo Crew” - najlepszej grupy tańca breakdance na terenie powiatu słupskiego. Wyróżnienie to zostało przyznane podczas zawodów "Pal Parkiet" 17.09.2011 r. w Pruszczu Gdańskim przez Agencję Sick Step, zrzeszającą najlepszych tancerzy z Polski. W 2014 roku grupa Haribo Crew potwierdziła te słowa wygrywając "Master of Class" - największe zawody w Polsce organizowane w Warszawie skierowane do uczniów różnych szkół tańca. Warto dodać, że zanim podjął odpowiedzialność uczenia innych, swą determinacją oraz niebywałą chęcią rozwoju wypracował mocną pozycję w środowisku tańca breakdance, co potwierdza 35 indywidualnych zwycięstw na terenie kraju oraz za granicą. W ostatnim czasie największym sukcesem jest zdobycie w 2014 roku we Włoszech Mistrzostwa Europy.

Uczniowie biorący udział w zajęciach mogą liczyć na sumienność i zaangażowanie, ponieważ BBoy Pawlotti cały czas czynnie bierze udział w życiu tanecznym w Polsce jak i za granicami naszego kraju a zdobytą wiedzę przekazuję swoim uczniom w Słupskim Ośrodku Kultury. Potwierdzeniem profesjonalnego podejścia do swoich uczniów są zdobyte nagrody "Białego Bociana" (2012 r., 2013 r.) przyznawane przez Starostwo Powiatowe w Słupsku, osobom aktywnie udzielającym się na rzecz kultury.