Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

Książka na jesień - autor Jacek Dehnel

Promocje książek
Termin: 2017-11-04 18:00 - 20:00

Miejsce: OT Rondo

Spotkanie autorskie 4 listopada o godz. 18.00 w Teatrze Rondo.

"Jacek Dehnel - poeta, prozaik, felietonista, tłumacz, zajmuje się również malarstwem i rysunkiem.Przez jednych uwielbiany za błyskotliwość, przewrotny humor i sarkazm, przez innych nienawidzony – za >>dandysowską pozę<< i staroświecki, pretensjonalny - według niektórych - styl pisania. Jacek Dehnel to 34-letni poeta, prozaik, tłumacz i malarz z Gdańska, autor takich powieści jak >>Lala<< i >>Saturn<<. (...) Za twórczość został trzykrotnie nominowany do Nike i wyróżniony Nagrodą Fundacji Kościelskich, Paszportem Polityki i Śląskim Wawrzynem Literackim, a zbiorem felietonów >>Młodszy księgowy. O książkach, czytaniu i pisaniu<<, w którym bezkompromisowo rozprawia się z polską rzeczywistością, (...) wywołał żywiołową dyskusję wśród czytelników." (Olga Wyszkowska, nieskrócony tekst na http://natemat.pl/111203)

Spotkanie odbywa się w cyklu "Książka z tagiem polska literatura współczesna” w ramach projektu "U mnie słowo droższe od pieniędzy" dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Słupsk.

Bezpłatne wejściówki do odebrania w OT Rondo, ul. Niedziałkowskiego 5. Na spotkaniu rozlosowane będą książki Jacka Dehnela wśród osób posiadających wejściówki.

 

Addres
Mieczysława Niedziałkowskiego 5A, Słupsk, Poland

 

Mapa


 

Terminy


  • 2017-11-04 18:00 - 20:00

Wspierane przez iCagenda

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
29
30
31

Bip

bip logo pomn1 grad