Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

PO FILMIE - projekcja filmu "Jeszcze nie koniec"

Film
Termin: 2018-04-16 18:00 - 21:00

Miejsce: Słupsk

Obrazem "Jeszcze nie koniec" Xaviera Legranda rozpoczynamy w kinie Rejs nowy cykl pod nazwą PO FILMIE, w ramach którego będziemy prezentować produkcje poruszające ważne tematy społeczne, którym towarzyszyć będą panele dyskusyjne. Celem pokazów jest rozbudzenie wrażliwości, zwiększenie świadomości społecznej i edukacja przez film.

Miriam i Antoine'a Bessonów rozwodząc się toczą bój o prawa do opieki nad dziećmi. Dotyczy to zwłaszcza 11-letniego Juliena. Miriam składa wniosek o wyłączną opiekę z powodu rzekomej przemocy, jakiej Antoine miał się dopuścić wobec ich córki. Mężczyzna odrzuca oskarżenia i przedstawia własną wersję wydarzeń. Julien staje się zakładnikiem narastającego konfliktu pomiędzy rodzicami. Przyparty do muru stara się zapobiec najgorszemu.

Po filmie odbędzie się dyskusja z udziałem komisarza policji - Elżbiety Rychert, mecenas Danuty Wawrowskiej, prokurator Magdaleny Kasperskiej oraz Artura Kowalewskiego - koordynatora Programu Korekcyjno-Edukacyjnego dla Osób Stosujących Przemoc. Moderatorką spotkania będzie Marta Makuch, prezeska słupskiego Centrum Inicjatyw Obywatelskich. Cykl jest realizowany przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

 

Addres
słupsk 3 maja 22

 

Mapa


 

Terminy


  • 2018-04-16 18:00 - 21:00

Wspierane przez iCagenda

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
29
30
31

Bip

bip logo pomn1 grad