Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

Dzień Dziecka - Szukamy Talentów

Różne
Termin: 2018-06-02 14:00 - 19:00

Miejsce: Słupsk, Park Kultury i Wypoczynku

Dzień dziecka to ulubione święto wszystkich milusińskich. Z tej okazji 2 czerwca 2018 od 14.00 do 19.00 zapraszamy na ” Dzień Dziecka – Szukamy Talentów” w Parku Kultury i Wypoczynku.

Dla wszystkich, małych i dużych, przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek. Będzie to doskonała okazja dla całej rodziny na spędzenie soboty w aktywny i rodzinny sposób. Na dzieci będą czekać darmowe dmuchane zjeżdżalnie, balonowe show, pokaz iluzji, liczne konkursy i zabawy a dla tych ze sportowym zacięciem – wyścigi na minitorze przeszkód i konkursy sprawnościowe. Coolturka zaprosi do naukowego laboratorium, zachęci do odkrywania pasji dzieci i zaproponuje inne, alternatywne  sposoby spędzania wolnego czasu.

Przez całą imprezę towarzyszyć nam będą niezwykle utalentowani artyści – swoimi umiejętnościami pochwalą się wokaliści i tancerze z Młodzieżowego Domu Kultury, Ognisko Baletowe Enza z Słupskiego Ośrodka Kultury oraz Zespoły Finezja i Gracja ze Sławna.

Jednak największa niespodzianka czekać będzie od 17.45 – na scenie pojawi się Zuzia Jabłońskauczestniczka The Voice Kids i gwiazda imprezy Marata Gałuszewska znana zwyciężczyni 8. edycji The Voice of Poland. Jej piosenkę „Nie mów mi nie!” znają chyba wszyscy, więc będzie okazja do wspólnego śpiewania!

Zapowiada się dzień pełen atrakcji. Zapraszamy !

 

Strona WWW
Addres
Park Kultury i Wypoczynku, Słowackiego 18, 76-200 Słupsk, Polska

 

Mapa


 

Terminy


  • 2018-06-02 14:00 - 19:00

Wspierane przez iCagenda

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
29
30
31

Bip

bip logo pomn1 grad