Wystawa prac Aliny Częścik pt. "Mój Eklektyzm"

Fotografia
Termin: 2018-10-02 10:00 - 2018-10-16 12:00

Miejsce: Galeria OT Rondo, Słupsk, ul. Niedziałkowskiego 5a

Alina Częścik - „Mój Eklzektyzm”

Wystawę fotografii „Mój Eklektyzm”, składającą się z 30 zdjęć, zaprezentuję w Słupskim Ośrodku Kultury, Galerii OT Rondo 2 października o godzinie 17.00.

Jak byłam mała dziewczynką podziwiałam mojego tatę jak filmował kamerą i fotografował. Miałam kontakt ze sprzętem fotograficznym, bawiąc się udawałam, że potrafię robić zdjęcia.

Powiedziałam rodzicom, że chcę zostać fotografem. Zaoszczędziłam na aparat marki Sony i zrobiłam zdjęcia na wakacjach. Od tamtego momentu zaczęłam fotografować. Nie były to wtedy artystyczne zdjęcia, był to pierwszy raz jak trzymałam tak naprawdę aparat .W drugiej klasie Gimnazjum wzięłam udział w konkursie ,, Witkacy i ja” zdobywając wyróżnienie. 

W 3 klasie Gimnazjum tata powiedział mi o odbywających się tam zajęciach fotografii w Słupskim Ośrodku Kultury. Postanowiłam pogłębić swoją wiedzę i tak trafiłam na zajęcia do Pracowni Fotografii Cyfrowej i Analogowej, w której naukę pobieram do dziś. Pani Jadzia opowiedziała mi o fotografii, kompozycji, ustawieniach w aparacie oraz obróbki zdjęć w Adobe Photoshop. Brałam udział w licznych wyjazdach plenerowych, warsztatach. Bardzo dużo mnie nauczyła. Już w tedy wiedziałam co robić w życiu.

Moje zdjęcia były prezentowane na licznych wystawach oraz brały udział w konkursach o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim uzyskując nagrody.

Obecnie jestem uczennicą klasy 3 o profilu fototechnik w Zespole Szkół Technicznych w Słupsku. Od strony fotograficznej rozwijam się pod okiem Pana Krzysztofa Tomasika oraz Pana Janusza Wrońskiego.

 

Telefon
(59) 833 97 63
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW
Addres
Mieczysława Niedziałkowskiego 5A, 76-200 Słupsk, Polska

 

Mapa


 

Terminy


  • Od 2018-10-02 10:00 do 2018-10-16 12:00