Chłopem i babą stworzył nas Bóg

Teatr
Termin: 2018-11-10 19:00

Miejsce: OT Rondo, ul. Niedziałkowskiego 5a

Koncert komediowo - romantyczny w reżyserii i z tekstami Marka Sadowskiego, na co dzień aktora Teatru Muzycznego w Gdyni. Na scenie partneruje mu Małgorzata Burjan, a kompozytorem i wykonawcą muzyki jest Patryk Skarbek-Tłuchowski.

Kolejne etapy zakochania , poszukiwań Drugiej Połówki i codzienne kłopoty bycia we dwoje ; a wszystko to opowiedziane z lekkim przymrużeniem oka, z napisanymi specjalnie na tę okazję piosenkami. Klimatyczny koncert na dwa głosy, pianino i gitarę.

 

Cytując recenzję Łukasza Rudzińskiego z portalu Trójmiasto.pl

„Oboje aktorzy świetnie radzą sobie z poezją śpiewaną, podaną w lekkiej komediowej formie”

„Ta bezpretensjonalna forma spotkania z widzem, poezją Sadowskiego i piosenką aktorska przekonuje, że dobry pomysł, błyskotliwa treść i odpowiednie wykonanie bez trudu zastąpić mogą wielką inscenizacyjną machinę. Żywiołowe reakcje chętnie współpracującej z artystami w Teatrze Gdynia Główna publiczności (która nagrodziła bohaterów owacjami na stojąco), dowodzą niesłabnącej siły inteligentnego dowcipu, który dzięki takim działaniom, przywracającym zapomniany już nieco gatunek kabaretu literackiego, przechodzi swój renesans”.

 

Bilety w cenie 20 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny) do nabycia w kasie OT Rondo od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 - 16.00, lub bezpośrednio przed spektaklem.

 

Telefon
(59) 842 63 49
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW
Addres
Mieczysława Niedziałkowskiego 5A, 76-200 Słupsk, Polska

 

Mapa


 

Terminy


  • 2018-11-10 19:00
  • 2018-11-09 19:00