A może bębny?- warsztaty bębniarskie z Dominikiem Muszyńskim II

Muzyka
Termin: 2018-12-01 10:00

Miejsce: OT Rondo, ul. Niedziałkowskiego 5a

Szczęśliwie po raz drugi spotkamy się w sali prób Teatru Rondo na warsztatach prowadzonych przez wybitną osobistość świata rytmu w Polsce - Dominika Muszyńskiego. Dzień wcześniej w Antrakcie dla słupszczan zagra cały skład- zespół Wadada.

Warsztaty są przeznaczone dla osób początkujących, skierowane głównie do uczestników warsztatów bębniarskich w Teatrze Rondo, ale otwarte tez na osoby z zewnątrz. 
Zapewniamy instrumenty, jednak przez ich ograniczona ilość konieczna jest rezerwacja pod nr telefonu: 598426349
koszt - 20 zł.

Dominik Muszyński (bębny)

gra od wielu lat na wszelkiego rodzaju instrumentach perkusyjnych, a w szczególności na bębnach (conga i djembe). Jest liderem zespołu WADADA (czyt. ładada), z którym koncertuje na terenie całej Polski i nie tylko. Projekt ten związany jest z perkusyjną muzyką etniczną z Afryki Zachodniej, Kuby, Jamajki, Brazylii, Gruzji, Azji, Australii, Bliskiego Wschodu i był jednym z pierwszych zespołów tu, w kraju nad Wisłą, uprawiających taką muzykę.

W krótkim czasie grupa staje się orkiestrą, a każdy uczestnik dostrzega, słyszy i odczuwa efekt swojej aktywności – uczucie przynależności i znaczenia w grupie pozostaje na długo…

 

Telefon
598426349
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW
Addres
Mieczysława Niedziałkowskiego 5A, 76-200 Słupsk, Polska

 

Mapa


 

Terminy


  • 2018-12-01 10:00