19 czerwca zapraszamy na kolejne niedzielne warsztaty familijne. Tym razem w ruch pójdą nożyczki, włóczki, klej i kolorowy papier, z których będziemy tworzyć małe kolczaste zwierzaki.

Inspiracją do naszych zajęć będzie zabawna, obfitująca w szereg niesamowitych przygód animacja "Jeżyk i przyjaciele". Jej bohaterami są Mila i Mędrek - para najlepszych przyjaciół zamieszkujących leśną polanę. Dzielna jeżyczka i przebojowy wiewiór uwielbiają beztroską zabawę, lecz wszystko zmienia się, bo nastaje długa susza zagrażająca mieszkańcom lasu. Gdy zaczyna brakować wody do picia, to właśnie Mila i Mędrek wyruszają na misję, dzięki której w leśnych strumykach ma znów popłynąć wartki nurt.

Jeżyk i przyjaciele foto

Niedzielny pokaz "Jeżyka i przyjaciół" rozpocznie się o godzinie 12:30, natomiast zajęcia odbędą się zaraz po zakończeniu seansu w sali TANGO (wejście z holu kina). Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na warsztaty obowiązują zapisy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z kinem (tel. 507 846 243, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Zajęcia są bezpłatne, ale koniecznym warunkiem uczestnictwa jest posiadanie biletu z dowolnego seansu "Jeżyka i przyjaciół" w naszym kinie.

Bilety na film dostępne są w kasie kina i sprzedaży internetowej.