Prowadzimy indywidualną naukę gry na instrumentach klawiszowych i gitarze. Realizujemy nagrania w Studiu Nagrań i Studiu Piosenki, gdzie prowadzimy naukę techniki śpiewu dla solistów i zespołów wokalnych. Poza tym nagłośniamy imprezy plenerowe i w obiektach zamkniętych.

Instruktorzy Pracowni Muzycznej emceku: Roman Pawlaczyk, Piotr Piasecki.

 

Nauka gry 

Oferujemy indywidualną naukę gry na instrumentach klawiszowych: pianino/keybord (nauka od podstaw - opracowanie prostych utworów na fortepian/keybord itd.) oraz na gitarze:

- gitara klasyczna (dla początkujących oraz zaawansowanych - podstawowe techniki gry, opracowanie repertuaru z gitarowej muzyki klasycznej itd.)

- gitara basowa (dla początkujących oraz zaawansowanych - podstawowe techniki gry na gitarze basowej, rola gitary basowej w zespołach, opracowanie utworów muzyki rozrywkowej oraz standardów jazzowych itd.)

- gitara elektryczna (dla początkujących oraz zaawansowanych - techniki gry na gitarze elektrycznej, zastosowanie procesorów w artykulacji dźwięku, obsługa sprzętu elektroakustycznego itd.)

muz19 4

Studio piosenki

W ramach zajęć Studia Piosenki prowadzona jest nauka techniki śpiewu dla solistów i zespołów wokalnych. Zajęcia kierowane są do dzieci (od 10 roku życia) i młodzieży. Terminy do uzgodnienia z instruktorem prowadzącym - kontakt z Panem Romanem Pawlaczykiem.

Uczestnicy zajęć zapoznają się z zasadami emisji głosu, właściwej dykcji, interpretacji utworu, ruchu scenicznego, pracy z mikrofonem itd. Podczas zajęć opracowany zostanie ich repertuar.

Wokaliści Studia Piosenki otrzymują możliwość udziału w koncertach, konkursach i festiwalach organizowanych w naszym regionie oraz na terenie kraju.

muz 19 1

Studio nagrań

Dysponujemy sprzętem: Cubase 7, Mixer PreSonus i innymi urządzeniami do zapisu dźwięku. Oferujemy:

- nagrania w celach edukacyjnych,

- wszelkie nagrania demo,

- podkłady do piosenek dla odbiorców indywidualnych i zbiorowych, np szkół,

- nagrywanie płyt,

- nagrywanie słuchowisk.


Nagłośnienie

Dysponujemy sprzętem do obsługi mniejszych i dużych imprez: mały sprzęt o mocy do 2 x 1000 W, duży sprzęt o mocy 2 x 50000 W. Obsługujemy imprezy i koncerty, zarówno w pomieszczeniach, jak i na powietrzu.

* UWAGA: odpłatność naliczana jest za każdą rozpoczętą godzinę, czas obejmuje również próby oraz rozstawienie sprzętu.

 

Oferta pracowni muzycznej zgodnie z aktualnym Cennikiem SOK.