N Lao Iga 5W czerwcu 2016 roku ogłoszony został już po raz piąty Konkurs Fotograficzny „Geografia – proces, forma, obiekt”, organizowany przez Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego.

Na konkurs wpłynęło 410 fotografii autorstwa 107 uczniów i studentów z całej Polski. Do konkursu zakwalifikowano 264 prace w kategorii „Procesy i formy naturalne” oraz 120 w kategorii „Obiekty antropogeniczne”.

Nagrodzone zdjęcia zostały przedstawione na Wystawie Fotograficznej, organizowanej w ramach XVII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi. Wręczenie nagród i dyplomów miało miejsce podczas wernisażu Wystawy Fotograficznej, który odbył się podczas XVII Festiwalu Nauki Techniki i Sztuki w Łodzi we wtorek 4 kwietnia 2017.

Cieszymy się niezmiernie, że na tak ogromnym i prestiżowym konkursie dostrzeżono i doceniono uczennicę II Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Słupsku i uczestniczkę zajęć warsztatowych Pracowni Fotografii w SOK, Igę Lao. Gratulujemy III nagrody w kategorii "Procesy i formy naturalne" oraz aż dwóch wyróżnień!

A Lao Iga 1 A Lao Iga 2 N Lao Iga 5

Zdjęcie  „Krok”- kwalifikacja do wystawy

pokonkursowej

Zdjęcie  „Dwa światy”- kwalifikacja do wystawy

pokonkursowej

Zdjęcie „Piękno chwili”- III miejsce

w kategorii „Procesy i formy naturalne”

Wszsytkie nagrodzone prace można obejrzeć tutaj: (KLIKNIJ)