fot.Aleksandra Kalista II miejsce Wariacja z powtórzeniamiZajęcia fotograficzne będą się odbywać w dniach 30-31 stycznia 2018 oraz 1,6,7,8 lutego 2018 w OT Rondo na Niedziałkowskiego 5a oraz w plenerach.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży. Są to zajęcia otwarte i dla stałych uczestników. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy: Słupsk, OT Rondo, Niedziałkowskiego 5a, Pracownia Fotografii w godzinach od 13:00-17:00. Tel. 59 833 97 63

Co będzie przedmiotem zajęć?
Warsztaty szkoleniowe w zakresie kompozycji fotografii plenerowej. Młodzież, wraz z instruktorem wyrusza na plener szkoleniowy. Uczy się obsługi aparatu fotograficznego oraz dostrzegać interesujące sytuacje w otaczającej nas rzeczywistości, odchodzić od typowych schematów, radzić sobie w trudnych fotograficznie momentach oraz rejestrować uchwycone obrazy w postaci nietuzinkowych zdjęć. Młodzież pozna podstawowe tajniki fotografii analogowej obróbki w programach Adobe Photoshop oraz fotografii studyjnej.
W ramach zajęć-warsztatów odwiedzimy Pracownię Ceramiczną. Dokonamy dokumentacji fotograficznej przedmiotów wytwarzanych przez naszych rękodzielników. Odwiedzimy Galerię w Słupsku i Ustce, zobaczymy ekspozycję wystaw.

Instruktor prowadzący: Jadwiga Girsa- Zimny