Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

19477597 1045026635632076 6326070689023644511 oSłupski Ośrodek Kultury oraz wykonawcy zapraszają wszystkich mieszkańców Słupska i okolic na niezwykły koncert. 26 lipca o godzinie 19-tej, międzynarodowa grupa Omega Impact wraz z zaprzyjaźnionym kompozytorem i wokalistą Seamus'em Cater'em oraz mathcore'owym duetem We Did NOT Write These Plans wystąpią z plenerowym koncertem na podwórku przy ul. Juliana Tuwima 2 w Słupsku.

Koncert przebiega pod hasłem: "Weź krzesło i idź na koncert", co oznacza że należy przyjść z własnym krzesełkiem (ewentualnie z jakimś podpierakiem). Przybywajcie zatem wszyscy śmiało z tym co macie pod ręką. Dzieci, sąsiedzi, psy, rowery, taczki, wrotki i ciężkie siaty z zakupami - wszyscy i wszystko bardzo mile widziani! Do zobaczenia! Wstęp jest wolny.

Muzyka grupy Omega Impact oscyluje pomiędzy indie folk'iem, folk rock'iem zahaczając lekko w nurty alternatywne. Teksty piosenek pisane są w języku polskim, co jest rzadko spotykane w tym nurcie muzycznym i daje ciekawe rezultaty w połączeniu z tworzoną na potrzeby projektu muzyką.
https://omegaimpact.bandcamp.com/

Muzyka Seamus'a Cater'a oscyluje pomiędzy śpiewem a słowem mówionym. Akompaniament koncertyny tworzy modernistyczne, a czasem transowe tło dla niemal bardowej narracji wykonawcy. Muzyka wywodząca się z brytyjskich tradycji folkowych, ale śmiało wykraczająca poza jej ramy.
https://seamuscater.bandcamp.com/

We Did NOT Write These Plans to bezkompromisowe math-core'owe akustyczne granie spod znaku The Dillinger Escape Plan. Połamane rytmy i niespodziewane zwroty muzycznej akcji w żywiołowym wykonaniu dwóch utalentowanych panów. Hardcore'owa energia w wydaniu salonowym.
https://www.facebook.com/wedidnotwritetheseplans/

Omega Impact:
Grzegorz - śpiew,
Jacob - flety proste,
Germaine - klarnety,
Vladan - fisharmonia,
Jordi - gitara basowa,
Rubén - perkusja.

Seamus: koncertyna i śpiew

We Did NOT Write These Plans:
Emil - cajón,
Müşfik - gitara

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Muzyka SOK na Facebooku

Sam Na Scenie

sam na scenie logo

Bip

bip logo pomn1 grad

Sponsorzy

doram logo white2

logo douglas

obi logo

bat logo

Karta Dużej Rodziny

logo familijny slupsk