sokowe_panieCAŁY DZIEŃ DLA KOBIET 11.03.2017
w Słupskim Ośrodku Kultury przy ulicy Braci Gierymskich 1

PROGRAM ZAJĘĆ


11:00 – 15:30 – warsztaty szkoleniowe pn. „Komunikacja jako narzędzie sukcesu dla kobiet”; prowadzenie: psycholog, trener i coach Anna Modrzewska
cena: 50 zł/osoba, grupa 12 osób max
szczegóły TUTAJ
15:40 - 16:20 - Małgorzata Stankiewicz, "GoldGinger Photography" - prezentacja pracowni fotograficznej, możliwość rezerwacji sesji
szczegóły TUTAJ
16:20 – 16:50 – promocja programu "Clean 9" z firmą Forever
szczegóły TUTAJ
17:00 – 19:00 – maraton: Zumba Fitness + Aerobik (instruktorki: Ola Ciecholewska, Małgorzata Hulecka, Wioletta Jasiewicz)
cena: 10 zł/osoba

Przez cały Dzień dla Kobiet będzie trwała akcja „Otwarte szafy”, czyli wymiana ubrań - przynieś nienoszone ubrania i wymieniaj się nimi z innymi kobietami lub oddaj je za przysłowiową „złotówkę”.

INSTRUKTORZY
Ola CiecholewskaOla Ciecholewska – instruktor Zumba Fitness oraz Zumba Kids i Kids Jr., pracownik SOK, z wykształcenia wschodoznawca, z zamiłowania i doświadczenia - animator kultury. Ponad wszystko wielbi sport i sztukę. Od najmłodszych lat związana ze Słupskim Ośrodkiem Kultury – należała do zespołu tanecznego „Przyjaźń”, zasilała szeregi grup teatralnych w Teatrze Rondo, takich jak „ Gwiżdże” czy „Zjednoczone siły Teatru Rondo”, przez 10 lat uczyła się sztuki malowania woskiem w Pracowni Batiku, którą aktualnie prowadzi.

Gosia HuleckaMałgorzata Hulecka – instruktor fitness, doradca żywieniowy, trener personalny, supervisor w firmie Forever. Jej pasja do fitnessu zaczęła sie już w latach dziecięcych, kiedy to wstąpiła do grupy tanecznej "Akcent", a następnie zespołu tańca współczesnego "Pląs". Z fitnessem związana jest od 10-ciu lat, początkowo jako klientka, a w krótkim czasie jako instruktor. Posiada szereg uprawnień, jest instruktorem Zumba, rekreacji ruchowej o specjalności aerobik, pilates, afro dance, body ball, fitness dla dzieci, trampolin "Fit and Jump". Jest uczestniczką bardzo wielu konwencji, szkoleń oraz warsztatów. Jej pasją jest holistyczne, zdrowe podejście do życia oraz dietetyka kliniczna.

Wiola JasiewiczWioletta Jasiewicz – żywiołowa instruktorka Zumby zabiera w podróż do ciepłych krajów w rytmie latynoskich dźwięków, pokazując jak można spalić zbędne kalorie doskonale się przy tym bawiąc. Pozytywne nastawienie do życia i jej ciągły uśmiech to gwarancja dobrej zabawy na naszym maratonie.

Zapisy i pytania: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kom. 796 570 627

infinity power logo