Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

DSC0767 1024x680 110 czerwca w koszalińskim klubie Fregata odbyły się zawody "Pomorska Zajawka 7". Turniej organizowany był przez lokalne środowisko taneczne i miał na celu wyłonienie najlepszych bboys i bgirls z regionu pomorskiego.

Dla Pawła Kamińskiego była to okazja do udowodnienia, że słupska grupa Haribo Crew jest jedną z najlepszych ekip na Pomorzu. Zadanie zostało zrealizowane w stu procentach. Paweł Kamiński wraz kolegami z Haribo Crew zdobył pierwsze miejsce w walkach ekip profesjonalistów. Sukcesem pochwalić się może również Daria Roda, która w kategorii 'Bgirls open" zdobyła pierwsze miejsce. Z bardzo dobrej strony pokazała się Wiktoria Jursza, zajmując pierwsze miejsce w kat. do 16 lat.

Największym zaskoczeniem okazali się jednak najmłodsi reprezentanci: Kacper Maciejuk, który uplasował się na miejscu drugim i jego przyjaciel Alan Miszkin, zdobywający miejsce trzecie. Do pokonania mieli blisko 40 przeciwników w kat. do 13 lat! Regularne wyjazdy oraz ogromne wsparcie rodziców pozwala słupskim tancerzom cały czas podnosić umiejętności, za co ogromnie wdzięczny jest trener Paweł Kamiński. Przed Haribo Crew jeszcze jedno ważne wydarzenie: zawody w Berlinie 24 czerwca, na których nasi reprezentanci zmierzą się z najlepszymi ekipami z Europy.

25 czerwca natomiast zapraszamy wszystkich na ul.Starzyńskiego w Słupsku. O godzinie 14:00 rozpoczną się tam ogólnopolskie zawody "Walka o Miasto".

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N