rondo logoPrzystępujemy do realizacji XXXIV edycji Wojewódzkiego Turnieju Teatralnego „NIEBIESKIE TARCZE”.

Celem konkursu jest kształtowanie i rozwijanie zainteresowań teatralnych wśród dzieci i młodzieży szkół podstawowych oraz gimnazjów. W Turnieju mogą uczestniczyć zespoły uprawiające różnorodne konwencje teatralne (teatry żywego planu: teatry dramatyczne, teatry ruchu, teatry tańca, teatry plastyczne: teatry lalki i przedmiotu oraz kabarety). Dobór repertuaru i jego teatralne opracowanie posiada wysokie walory artystyczne i wychowawcze.

W linkach poniżej znajdziecie Państwo regulamin konkursu, kartę uczestnika oraz pismo przewodnie dyrektor Jolanty Krawczykiewicz. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o upowszechnienie informacji o turnieju na terenie Waszych szkół i placówek kultury. Prosimy także o przeprowadzenie eliminacji środowiskowych lub wytypowanie zespołów z Waszego terenu do eliminacji rejonowych.

Prosimy o przesłanie kart zgłoszeń dwóch zespołów teatralnych do dnia 10 kwietnia 2018 roku (wtorek), reprezentujących Państwa region. Zaprezentują się one na etapie rejonowym 27 kwietnia.

Informacje, o których mowa mogą zostać przesłane pocztą tradycyjną na adres:

Słupski Ośrodek Kultury – Teatr Rondo
ul. Niedziałkowskiego 5a
76 – 200 Słupsk

lub pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Eliminacje rejonowe odbędą się w dniu 27 kwietnia 2018 r., alternatywnie w dniach 26 i 27 kwietnia 2018 r. (w zależności od ilości zgłoszonych zespołów) w Ośrodku Teatralnym Rondo, ul. Niedziałkowskiego 5a w Słupsku - początek konkursu zaplanowany jest na godz. 10.00. Zespół rozpoczynający prezentacje będzie mógł przeprowadzić próbę w dniu występu w godz. od 8.30 do 9.30.

Informacji dot. Turnieju udziela: Wiesław Dawidczyk - koordynator projektu – SOK – Teatr Rondo - tel. /059/ 842 63 49

PLIKI DO POBRANIA:

Pismo Przewodnie (PDF - KLIKNIJ)

Regulamin i Karta Zgłoszeniowa (ZIP - KLIKNIJ)