Zajęcia teatralne z elementami zabaw Impro dla osób od 16 roku życia

Zajęcia teatralne z elementami zabaw Impro dla osób od 16 roku życia. Warsztaty polegają na zabawach teatralnych, opartych o sztukę improwizacji. Prowadzi je entuzjastka tej formy działania scenicznego i instruktorka Ośrodka Teatralnego Rondo - Małgorzata Burjan.

"Zajęcia teatralne z elementami zabaw Impro" to chęć zaszczepienia tej formy teatralnej na lokalnym gruncie. Planujemy z czasem zrobić spotkania otwarte dla publiczności, jednak na początku podejmiemy się próby stworzenia zamkniętej, stałej grupy. Spotkania przeznaczone są dla amatorów, którym znana jest forma zabaw impro (np. program "Whose line is it, anyway?"), dla osób które lubią kabaret, improwizację na scenie a przede wszystkim - dobrą zabawę w grupie.

Czym jest impro? To forma teatralna, która pojawiła się w angielskim i amerykańskim teatrze w latach sześćdziesiątych XX wieku. Obecnie jest popularna na całym świecie. Opiera się na metodach pracy stworzonych przez Violę Spolin (szkoła amerykańska) i Keitha Johnstone’a (szkoła angielska). Buduje przedstawienie teatralne na oczach widza, wykorzystując między innymi różne formy improwizacji, techniki i struktury narracyjne oraz formy pantomimiczne.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy: tel. 59 842 63 49 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zajęcia we wtorki w godz. 15:30 - 17.00

.