Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gift
Gatunek Funky
Tagi

Zakładka

Bookmark and Share

Gift powstał w 1995 roku jako trio. Swoją muzykę określali najczęściej jako wybuchową mieszankę funky i grunge, Występowali na licznych koncertach w kraju, grając przed największymi tuzami polskiej sceny rockowej. Potwierdzeniem i zarazem nagrodą za dotychczasową działalność było zaproszenie do udziału w największym rockowym wydarzeniu lat 1999 i 2001 roku - PRZYSTANKU WOODSTOCK

Skład:

ŻYRAFA - Rafał Niewiarowski /git. basowa, voc., teksty/
NORBAS - Norbert Bednarek /gitara/
ULI - Rafał Frydrych /inst. perkusyjne/
KOTEK - Dariusz Kotowicz /gitara, voc./

Albumy (1)
Utwory (11)
MP3 MP3

O Słupskim Archiwum Muzycznym

Archiwizacja i digitalizacja materiałów muzycznych znajdujących się w słupskich placówkach kultury. Program realizowany przy pomocy finansowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego ma na celu utworzenie archiwum komputerowego oraz zachowanie i utrwalenie materiałów muzycznych wykonawców działających na terenie miasta w minionych latach oraz ich ciągłą aktualizację o materiały nowo pozyskane.

Ogromną część unikalnych nagrań znajdujących się w zbiorach prywatnych oraz w słupskich placówkach kultury, zrealizowano na nośnikach analogowych, przez co mogą ulec uszkodzeniu lub utraceniu. Digitalizacja nagrań na nośniki cyfrowe gwarantuje ich zachowanie, rozpowszechnianie i promowanie bez ryzyka ich utraty, w jakości czasami o wiele wyższej niż oryginał. Materiały udostępnione za zgodą wykonawców podlegają cyfrowemu czyszczeniu, odszumieniu oraz wyrównaniu poziomów głośności w celu ich dostosowania do obowiązujących norm jakościowych. Dopiero tak przygotowane są sukcesywnie umieszczane w Słupskim Archiwum Muzycznym z możliwością ich odsłuchu i wyszukiwania według wielu kryteriów.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą do wszystkich osób posiadających unikalne nagrania słupskich wykonawców "muzyki młodzieżowej" z lat 1970-2000 o umożliwienie ich wykorzystania i umieszczenia w katalogach SAM.