Zamieszaliśmy w rejsowym garnuszku, aby wydobyć dla naszych widzów najciekawsze filmowe smaki. Sięgnijcie do naszego marcowego repertuaru i częstujcie się do woli. 
Na pierwszy plan w tym miesiącu wysuwa się kino polskie, bogato reprezentowane przez najnowsze produkcje Jana Jakuba Kolskiego (Ułaskawienie), Borysa Lankosza (Ciemno, prawie noc) i Władysława Pasikowskiego (Kurier).  Na życzenie widzów pokazujemy ponadto Planetę singli 3 oraz kolejny raz Zimną wojnę, tę ostatnią w wersji z audiodeskrypcją. 
W marcowym REJSie zabraknie także kina zaangażowanego społecznie. W tym przedziale znajdziecie filmy ważne i głośne, niecierpliwie oczekiwane przez widzów na całym świecie, wyreżyserowane przez mistrzów takich jak Nadine Labaki "Kafarnaum" i Asghar Farhadi "Wszyscy wiedzą". 
 
Z marcowych wydarzeń warto zauważyć jeszcze: 
- 8 marca, godzina 18.00 - przedpremierowy pokaz filmu "Kobieta idzie na wojnę" 
- 17 marca, godzina 15.00 - retransmisja z Metropolitan Opera "Carmen" z udziałem polskiej sopranistki, Aleksandry Kurzak 
- 24 marca, godzina 18.00 - z cyklu PO FILMIE po pokazie filmu "Girl" zapraszamy na dyskusję z zaproszonymi gośćmi: seksuologiem i psychiatrą, Stanisławem Doroszem, oraz psycholożką i psychoterapeutką, Aleksandrą  Zacharzewską, którą poprowadzi Grażyna Bolewska. 

 TU KUPISZ BILETY NA FILMY Z BIEŻĄCEGO REPERTUARU

 03 afisz marcowy 2019
Zapraszamy serdecznie