Zapraszamy na czerwcowe pokazy filmowe kina REJS w gościnnych przestrzeniach OT Rondo.

Mimo niewielkiej ilości seansów, a może właśnie dlatego, czerwcowy plan REJSów jest starannie przemyślany i różnorodny. Znalazło się w nim miejsce i na Bajkowy Dzień Dziecka, i na festiwal WATCH DOCS, i na retransmisję opery z Met.

repertuar czerwcowy mały

Nie sposób nie zauważyć, że filmowy czerwiec obfituje w biografie znanych twórców i artystów. I tak, na początku miesiąca będziemy mieli okazję poznać CAŁĄ PRAWDĘ O SZEKSPIRZE, w dalszej kolejności swoje tajemnice odkryje przed nami życiorys TOLKIENA, a koniec miesiąca przyniesie spektakularną historię jednej z największych gwiazd muzyki w historii popu i rocka, Eltona Johna, w głośnym filmie ROCKETMAN.

Również nasi najmłodsi widzowie znajdą propozycje dla siebie. Oprócz pokazów tradycyjnych polskich animacji na kopiach zrekonstruowanych cyfrowo w ramach wydarzenia pod hasłem BAJKOWY DZIEŃ DZIECKA (1 czerwca, godzina 14.30), zapraszamy na premierowe pokazy filmu według znanej i nagradzanej powieści Anny Onichimowskiej DZIEŃ CZEKOLADY oraz - na koniec czerwca - na seanse przygodowego filmu JESTEM WILLIAM.

Dodatkowo, naszych młodych widzów i ich opiekunów w dniu 1 czerwca o godzinie 15.30 - po pokazie animacji "Bajkowy Dzień Dziecka" a przed projekcją "Dnia czekolady" - zapraszamy do foyer Ronda na czekoladową niespodziankę.

 

06 - afisz czerwcowy 2019