Przed nami ostatni miesiąc roku - czas intensywny przygotowań do świąt, ale też powrotów i spotkań. W Państwa ręce oddajemy repertuar grudniowy z nadzieją, że w tej przedświątecznej gonitwie uda się znaleźć miejsce również na odrobinę refleksji i wspólnego przeżywania emocji przed kinowym ekranem.

W nadchodzącym miesiącu będzie jak zawsze sporo nowych polskich produkcji. Już w niedzielę, 1 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu Wszystko dla mojej matki oraz spotkanie i rozmowę z reżyserką Małgorzatą Imielską. Tydzień później, 8 grudnia o godz. 16.00 na jednorazowym pokazie, będzie można zobaczyć dokument Olgi Bieniek poświęcony legendarnemu zespołowi Kazika Staszewskiego - Kult. Film. Oprócz tego zapraszamy na Ukrytą grę Łukasza Kośmickiego, Supernovą - nagrodzoną za debiut reżyserski w Gdyni, poświęcony tematowi adopcji 1800 gramów oraz Pana T. - wywiedzioną z ducha Kafki i Bułhakowa uniwersalną przypowieść o przyjaźni i miłości, a przede wszystkim o sytuacji artysty w czasach zniewolenia.
 Pan T foto 3
Ponadto w grudniowym programie znalazł się najnowszy film Kena Loacha Nie ma nas w domu, hipnotycznie wciągający, pełen gęstego, czarnego humoru Lighthouse, inspirowany świątecznym przebojem Wham! Last Christmas, a także oparty na historii francuskiego oficera Alfreda Dreyfusa nowy obraz Romana Polańskiego Oficer i szpieg.
 Lighthouse foto
Nie zapomnieliśmy oczywiście o najmłodszych widzach, których zapraszamy na opowieść o młodym reniferze urodzonym w samym sercu mroźnej Laponii (Młody renifer Alex), trzecią część przygód Basi, w której pięciolatka m.in. przygotowuje się do świąt (Basia 3), a także kontynuację disnejowskiego przeboju Krainę lodu 2.
 Sylwester na FB
Jeśli nie mają Państwo jeszcze planów na spędzenie wieczoru sylwestrowego, to zachęcamy, żeby Nowy Rok przywitać wspólnie z nami przed dużym ekranem. Zapraszamy na SYLWESTER W KINIE. W programie trzy przedpremierowe filmy: Proxima, Judy, Sokół z masłem orzechowym, między seansami poczęstunek przygotowany przez firmę cateringową oraz lampka szampana o północy. Na wydarzenie obowiązują wyłącznie karnety, w cenie 100zł od osoby.
Szczegółowy repertuar dostępny jest tutaj. Gorąco zachęcamy do korzystania.