MOJEeKINO.PL to największe na świecie wirtualne kino, w ramach którego na jednej platformie widzowie znajdą wirtualne sale kilkudziesięciu kin studyjnych, w tym również kina Rejs, a w nich to co zwykłe w salach fizycznych, znakomite filmy, pokazy specjalne i przedpremierowe, festiwale, pokazy edukacyjne a także spotkania z twórcami.

A od dziś aplikacja MOJEeKINO umożliwia widzom dostęp do wirtualnej platformy kin studyjnych także za pomocą urządzeń mobilnych!

Zawartość platformy, podobnie jak program kin tradycyjnych, systematycznie się zmienia. Nie pozwól, żeby coś Cię ominęło!
Filmy, które znalazły się na platformie, zostały skrupulatnie wyselekcjonowane z oferty współpracujących z nami dystrybutorów. Są to zarówno filmy dla dojrzałych jak i młodych widzów. Gwarantujemy, że jest to kino o wysokich walorach artystycznych, kino które porusza.

Od dziś aplikacja dostępna jest na platformy iOS i Android. Umożliwia przede wszystkim oglądanie filmów na telefonach lub tabletach. Zakupiony film można oglądać po dokonaniu płatności na stronie mojeekino.pl. Wszystkie zakupione filmy dostępne są w Mojej Strefie widocznej po zalogowaniu się w aplikacji. Należy pamiętać, że każdy zakupiony film jest dostępny na określony czas.

Wybrane funkcjonalności:
• katalog filmów z filtrowaniem i wyszukiwarką
• kontynuowanie oglądanie na różnych urządzeniach
• dodawanie filmów jako ulubione
• kontrola rodzicielska
• obsługa Chromecast

Aby pobrać aplikację, należy pobrać ją ze sklepu:
• App Store https://apps.apple.com/us/app/id1513916921
• lub Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.mojeekino

Czekamy na Was w wirtualnych salach kin studyjnych z całego kraju pod wspólnym adresem MOJEeKINO.PL w komputerach oraz urządzeniach mobilnych!

Operatorem wirtualnego kina jest Stowarzyszenie Kin Studyjnych.
Partnerem technologicznym firma Insys Video Technologies.
Partnerami projektu MOJEeKINO.PL są Polska Akademia Filmowa, Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych, Fundacja Kultury Bez Barier, Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy.
Projekt realizowany jest przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.