Otwarta Scena SOKW niedzielę 4 grudnia 2016 godz. 17:00 w Słupskim Ośrodku Kultury usłyszymy najlepszych słupskich wokalistów i instrumentalistów młodego pokolenia, którzy zaprezentują się podczas koncertu Otwartej Sceny SOK.

Jak zwykle na scenie Słupskiego Ośrodka Kultury zaprezentują się utalentowani muzycy, którzy rozpoczynają swoją przygodę z estradą oraz amatorzy, pragnący sprawdzić swoje umiejętności przed publicznością.

Przypominamy, że Otwarta Scena Sok ma formułę otwartego przeglądu. Występujący nie są oceniani przez gremia sędziowskie, a jedynie przez publiczność. Celem organizatorów jest promocja młodych talentów i stworzenie początkującym muzykom warunków do przygotowania się do profesjonalnych występów.

Chętnych do wzięcie udziału w koncercie prosimy obowiązkowo o kontakt telefoniczny, osobisty lub mailowy do 29 listopada (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.59-845-64-41, 59-848-15-98). Czekamy na solistów, wokalistów i instrumentalistów. Po prezentacji uczestnicy będą mogli zapisać się na zajęcia warsztatowe w Pracowni Muzycznej.

Wstęp dla publiczności 5 zł.
Uczestnicy zwolnieni są z wszelkich opłat.