KARCER Zaproszenie MediumWystawa fotografii z koncertu: „35 lat punk rock'a czyli urodziny punk rockowego zespołu KARCER”.

W dniu 1 grudnia 2017 o godzinie 17:00 zapraszamy wszystkich miłośników dobrej fotografii oraz muzyki punkowej do Słupskiego Ośrodka Kultury przy ul. Braci Gierymskich 1 na wystawę fotografii dokumentującej urodzinowy koncert punk rockowego zespołu KARCER.

Koncert okazał się być bardzo udaną imprezą, co potwierdziła duża frekwencja pod sceną oraz zadowolenie publiczności. W koncercie oprócz jubilata wzięły udział zespoły: 747, Włochaty, GAGA i Zielone Żabki. To co przeżyliśmy będzie można jeszcze raz zobaczyć okiem fotografa. Zdjęcia z tej imprezy przygotowały: Iga Lao i Jadwiga Girsa-Zimny a wystawę zaaranżowała i zmontowała Jadwiga Girsa -Zimny.

Szykuje się zatem kolejne niezapomniane (tym razem spokojne?) „punk rock party”, na które serdecznie zapraszamy wszystkich: tych co chcą powspominać jak i tych co po raz pierwszy będą mieli kontakt z punkową sceną. Zatem raz jeszcze zapraszamy, przybywajcie i cieszcie się obrazem, klimatem i atmosferą.

 

tekst: Karcer