30 stycznia 2022 roku odbędzie się jubileuszowy, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zebrane środki trafią na oddziały okulistyki dziecięcej. 30 FINAŁ WOŚP W SŁUPSKU 30.01.2022 Kwesta uliczna w godz. 9.00-18.00

Drodzy Wolontariusze, Drogie Wolontariuszki! 30 stycznia, w dniu 30. Finału WOŚP, zapraszamy Was do zaprzyjaźnionych restauracji i innym miejsc, gdzie będziecie mogli napić się ciepłej kawy i herbaty, a w niektórych również posilić. Oto lista miejsc przyjaznych wolontariuszowi:

Ośrodek Teatralny RONDO i Teatr Tańca ENZA zapraszają na sentymentalną podróż w przeszłość wraz ze spektaklem taneczno-muzycznym pt. "ZIELONE POMARAŃCZE PRLu" 28 stycznia 2022r. godz. 19:05Ośrodek Teatralny RONDO, ul. Niedziałkowskiego 5a

Zapraszamy miłośników rytmu do niezobowiązującego spotkania przy bębnach djembe. Warsztaty zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych bębniarzy. Zasiądziemy w kręgu i wspólnie nauczymy się grać rytm tytułowego serca WOŚP. Wysokość opłaty dobrowolna (zasilenie puszki), a dochód z warsztatów zostanie w całości przekazany na rzecz 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gdzie?OT Rondo, ul. Niedziałkowskiego 5a Zapraszamy dzieci 6+, młodzież i dorosłych!
Gorąco zapraszamy wszystkich na twerkowe warsztaty taneczne, gdzie będziemy organizować zbiórkę pieniędzy z okazji 30. Finału WOŚP pod hasłem: „Przejrzyj na oczy!”. Celem zbiórki jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Kwota dowolna.

Tradycyjnie już 1 stycznia klub FK Oldboje Słupsk rozegrał charytatywny mecz piłki nożnej na murawie stadionu przy ulicy Zielonej. W trakcie imprezy przeprowadzona została zbiórka funduszy na cel 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Pogoda za oknem nie zachęca do spacerów, dlatego zachęcamy wszystkich chcących wesprzeć słupski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do wpłaty środków do naszej eSkarbonki.

Na naszym #WOŚP-owym Allegro pojawiają się już pierwsze aukcje. Na wylicytowanie czekają:

Przygotowania do 30. Finału WOŚP w Słupsku nabierają tempa. W tym tygodniu rozpoczęliśmy dystrybucję stacjonarnych puszek oraz wystartowaliśmy z aukcjami Allegro.

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat słupskim Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia, m.in. w szkołach. W tym roku słupskiemu sztabowi WOŚP przyznano numer #6359, a na jego czele stanęła Aleksandra Karnicka.

Tegoroczny Finał był absolutnie wyjątkowy, nie tylko przez fakt, iż odbywał się w warunkach narodowej kwarantanny, ale chociażby z powodu przesunięcia jego terminu na 3 tygodnie przed zaplanowanym wydarzeniem, co w trakcie tak daleko zaawansowanej organizacji było niemałym wyczynem!