W 50 rocznicę pierwszej premiery Teatru Rondo, zapraszamy 3 grudnia o godzinie 18:00 na szesnasty wieczór jubileuszowy pod tytułem TEATR DLA ŻYCIA.   „Żadanice” - spektakl w wykonaniu Teatru Osobliwego, reż. Agata Andrzejczuk Po spektaklu, w ramach naszych podziękowań dla wspaniałych aktorek i aktorów Teatru Osobliwego, zapraszamy na koncert tria Michalove.

"Odczepić się czyli czerwona podłoga" to najnowsza propozycja SOK-u skierowana do miłośników teatru i poezji. Kolejna premiera zrealizowana przez młodzieżowe teatry 'Poczekalnia Snów' i 'Warsztatowa Nova' oparta jest o wiersze i fragmenty prozy Mirona Białoszewskiego, jednego z najważniejszych twórców w powojennej literaturze i poezji polskiej.

Przyszedł czas, kiedy granice między światami są cieńsze od szeptu, kiedy zmierzch dopada nas cicho i znienacka, a powietrze jest ciężkie od dymu i dawnych opowieści. Przyszedł czas na Pomroczysko - wyjątkowy wieczór pełen niesamowitej muzyki, fantastycznych brzmień i tajemniczych historii.

„Wolność siostro!” to najnowszy projekt, który realizowany będzie przez Słupski Ośrodek Kultury. Skierowany jest do osób doświadczających przemocy: fizycznej, psychicznej, ekonomicznej. Przede wszystkim do kobiet, bo one są najczęściej ofiarami. Ale również do mężczyzn, którym nieobce są takie doświadczenia.

Ośrodek Teatralny Rondo, Grupa Tango en la Rotonda oraz Kawiarnia Artystyczna Antrakt zapraszają mieszkańców Słupska i okolic na andrzejkowe spotkanie z tangiem. To będzie na pewno miły wieczór, spędzony w towarzystwie pozytywnie zakręconych, choć dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tangiem argentyńskim, pasjonatów.

W 50 rocznicę pierwszej premiery Teatru Rondo, zapraszamy 26 listopada o godzinie 19:00 na piętnasty wieczór jubileuszowy pod tytułem 10 LAT PO PREMIERZE Bezpłatne wejściówki do odebrania w Ośrodku Teatralnym RONDO przy ul. Niedziałkowskiego 5a.Rezerwacje pod numerem  (59) 842 63 49

Festiwal MIEJSCE KOBIET zaprasza do Ośrodka Teatralnego RONDO w niedzielę, 20 listopada, o godzinie 18:00 na spektakl w reżyserii Ewy Ignaczak „Rodzanice”.

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w projekcie "SOK jest OK", w ramach którego odbędą się warsztaty bębniarskie. Uczestnicy pod okiem instruktorki nauczą się podstawowych rytmów oraz wspólnie przygotują występ świąteczny, który odbędzie się na scenie Teatru Rondo 16.12.

W sobotę 19 listopada w ramach festiwalu MIEJSCE KOBIET na scenie Teatru Rondo koncert zagra Liron Meyuhas.

W Ośrodku Teatralnym RONDO przy ul. Niedziałkowskiego 5a organizujemy zajęcia i warsztaty dla każdego. Jeśli czujesz potrzebę uwolnienia twórczego potencjału, pragniesz się zrelaksować lub spędzić czas w towarzystwie Tobie podobnych pozytywnych osób, jesteśmy idealnym miejscem dla Ciebie!

W 50 rocznicę pierwszej premiery Teatru Rondo, zapraszamy 22 października o godzinie 19:00 na jedenasty wieczór jubileuszowy pod tytułem SCENA MONODRAMU TEATRU RONDO - "Diva" Bezpłatne wejściówki do odebrania w Ośrodku Teatralnym RONDO przy ul. Niedziałkowskiego 5a. Rezerwacje pod numerem (59) 842 63 49