Po miesiącach zdalnej nauki i nieustannego wpatrywania się w ekrany laptopów, przyszedł czas ferii i zasłużonego odpoczynku dla naszych pociech. I ich oczu.  To właśnie dzieci (w wieku 7-10 lat) są adresatami naszej nietypowej propozycji - FERII W TRYBIE OFFLINE, bezpiecznych, z dala od laptopów, tabletów, internetu i koronawirusa. 

Ośrodek Teatralny Rondo zaprasza na spotkanie ONLINE promujące antologię poezji polsko-portugalskiej "Azulejo chabrem ubrane". Spotkanie odbędzie się 17 listopada o godz. 17.00, a rozmowę z redaktorką antologii, Katariną Lavmel poprowadzi prof. Daniel Kalinowski.

Grafika informacyjna na temat odwołania zajęć i wydarzeń artystycznych w związku z epidemią COVID-19
Szanowni Państwo, droga publiczności, uczestnicy zajęć, pasjonaci, kinomaniacy i wszyscy nasi Przyjaciele W związku z podjęciem przez Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego kroków mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19: Odwołujemy wydarzenia i zajęcia w Słupskim Ośrodku Kultury Słupski Ośrodek Kultury zawiesza dla publiczności wszystkie zaplanowane wydarzenia artystyczne, seanse filmowe i zajęcia prowadzone w Ośrodku Teatralnym Rondo przy ul. Niedziałkowskiego 5a, Szkole Kultury przy ul. Banacha 17 i Rękodzielni przy ul. Wojska Polskiego 10a.

Słupski Ośrodek Kultury i Ośrodek Teatralny Rondo mają zaszczyt zaprosić na koncert duetu Duo del Gesú, będący częścią trasy koncertowej organizowanej z okazji dziesięciolecia działalności scenicznej. Koncert odbędzie się 14 listopada o godz. 19.00 w OT Rondo przy ul. Niedziałkowskiego. W programie będzie można usłyszeć zróżnicowany repertuar - od Beethovena (w tym roku celebrujemy jego 250 rocznicę urodzin) do muzyki współczesnej kompozytorów z Pomorza.

Z przykrością informujemy, że spotkanie autorskie z Kacprem Sulowskim zostało odwołane. Oryginalny artykuł: Słupski Ośrodek Kultury i Wydawnictwo Harde zapraszają na spotkanie autorskie z Kacprem Sulowskim, autorem książki "Z miłości. Portrety polskich domów".  Spotkanie odbędzie się 7 listopada o godz. 18.00 w Ośrodku Teatralnym Rondo przy ul. Niedziałkowskiego 5a. Rozmowę z autorem poprowadzą Jolanta Krawczykiewicz i Michał Studziński, a oprawę muzyczną spotkania zapewni Maciej Banachowski.

Słupski Ośrodek Kultury, Ośrodek Teatralny Rondo wraz z Instytutem Teatralnym im. Z. Raszewskiego zapraszają nauczycieli, pedagogów i animatorów do udziału w BEZPŁATNYCH warsztatach "Jak wykorzystać pedagogikę teatru w praktyce szkolnej i przedszkolnej? oraz na prezentację portalu „TEATROTEKA SZKOLNA". 3 listopada 2020 r. godz. 16.30-19.30, OT Rondo (ul. Niedziałkowskiego 5a w Słupsku)

17. Sam na scenie - Finał Turnieju Teatrów Jednego Aktora dobiegł końca. Po zapoznaniu się z czternastoma monodramami konkursowymi Jury w składzie: Katarzyna Flader-Rzeszowska, Ida Bocian i Mirosław Baran ogłosiło swój werdykt.

15 października rozpoczęła się 17. edycja festiwalu Sam na scenie - Finał Turnieju Teatrów Jednego Aktora, organizowanego przez Słupskie Towarzystwo Kultury Teatralnej - Teatr Rondo i Słupski Ośrodek Kultury. 

15 października rozpoczęła się 17. edycja festiwalu Sam na scenie - Finał Turnieju Teatrów Jednego Aktora, organizowanego przez Słupskie Towarzystwo Kultury Teatralnej - Teatr Rondo i Słupski Ośrodek Kultury. 

Zajęcia teatralne z elementami zabaw Impro dla osób od 16 roku życia. Warsztaty polegają na zabawach teatralnych, opartych o sztukę improwizacji. Prowadzi je entuzjasta tej formy działania scenicznego - Piotr Łukaszewicz.

Każdemu z trzech dni festiwalu SAM NA SCENIE towarzyszą Wieczory Mistrzowskie, na których mamy zaszczyt gościć najwybitniejszych artystów polskiej sceny teatralnej. W tym roku program Wieczorów Mistrzowskich przedstawia się następująco: