Kino Rejs i Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w Słupsku zaprasza w poniedziałek, 4 lipca, o godzinie 17.00 na pokaz specjalny dokumentu "Autostopem do wolności". Po seansie rozmowę z reżyserem filmu Franzem Zajti poprowadzi András Asztalos.

W czerwcu, jak co miesiąc, kino Rejs zaprasza na retransmisję ze słynnej The Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Tym razem zobaczymy "Toscę", jedną z najbardziej znanych oper Giacomo Pucciniego. Para kochanków, malarz i śpiewaczka, zostaje wplątana w konflikt polityczny pomiędzy zbiegiem a prefektem policji.

19 czerwca zapraszamy na kolejne niedzielne warsztaty familijne. Tym razem w ruch pójdą nożyczki, włóczki, klej i kolorowy papier, z których będziemy tworzyć małe kolczaste zwierzaki.

Czerwiec to tradycyjnie już ostatni miesiąc klubowych spotkań przed wakacyjną przerwą. Zanim ta jednak nastąpi, zapraszamy do sprawdzenia propozycji, które przygotowaliśmy dla widzów DKF PROJEKCJA w nadchodzących tygodniach.

Miło nam również poinformować, że 1 czerwca 2022 rusza wspólna akcja lojalnościowa kina REJS oraz trattorii U’Panzerott.

Czerwiec w Rejsie zapowiada się ekscytująco. Królować będzie, jak zawsze, kino europejskie.

W najbliższą sobotę, 21 maja o godz. 13:30, zapraszamy na kolejną retransmisję z nowojorskiej The Metropolitan Opera.

Z okazji Dnia Matki w czwartek 26 maja o godzinie 18.00  kino REJS i DKF PROJEKCJA serdecznie zapraszają na pokaz specjalny filmu "Mała mama" z napisami w języku polskim i ukraińskim.

W dniach 20 - 22 maja kino Rejs zaprasza na Weekend z Festiwalem Millennium Docs Against Gravity, czyli wybór najciekawszych tytułów tegorocznej edycji.

W niedzielę, 15 maja, serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu PO FILMIE "Oczami kobiet". Z inicjatywy Stowarzyszenia Kobiecy Słupsk chcemy zachęcić widzów do zaangażowania się po seansie w dyskusję na ważne społecznie tematy.

Dyskusyjny Klub Filmowy PROJEKCJA imienia Grażyny Bożek-Szczepłockiej zaprasza w maju...