W sobotę, 18 stycznia, o godzinie 15.00 zapraszamy na pokaz specjalny filmu "Marona - psia opowieść", a po seansie na rozmowę i spotkanie z pracownikami i wolontariuszami słupskiego Schroniska dla Zwierząt, którzy przybliżą widzom zagadnienia związane z adopcją psów i odpowiedzialnością za ich los. Naszymi gośćmi specjalnymi będą także włochaci i czworonożni podopieczni schroniska...

Początek lutego w kinie REJS upłynie zdecydowanie pod znakiem Oscarów. Mamy powód do świętowania, bowiem w nowej oscarowej kategorii "Najlepszy film międzynarodowy" do nagrody nominowane zostało"Boże ciało".

Zapraszamy na lutowe spotkania Dyskusyjnego Klubu Filmowego PROJEKCJA.

W lutowej ofercie kina REJS znajduje się dużo interesujących filmów, które doskonale można wykorzystać w pracy z uczniem, nie tylko na lekcji wychowawczej, a także na lekcji języka polskiego bądź historii. Są to filmy wartościowe zarówno pod względem artystycznym, jak i edukacyjnym. Stanowią doskonały punkt wyjścia do pogłębionej rozmowy o problemach świata współczesnego, rodziny, dojrzewania i relacji rówieśniczych. Filmy te mówią o odpowiedzialności, tolerancji, różnicach kulturowych i pokoleniowych...   Szkoła podstawowa, klasy młodsze: Szybcy i śnieżni, Chłopiec i wilk Szkoła podstawowa, klasy starsze: Marona. Psia opowieść, Jojo Rabbit Szkoły ponadpodstawowe: Sokół z masłem orzechowym, 1917, Kłamstewko, Boże ciało   Zapraszamy do kontaktu z instruktorami pod numerem: 507 846 243 lub 59 842 63 49 w celu zabukowania odpowiadającego szkole terminu. Przypominamy, że minimalna grupa szkolna, dla której organizujemy dodatkowy seans przedpołudniowy, to 40 osób lub dwie klasy. Ze względu na remont budynku Emceku przy alei 3 Maja 22 seanse kinowe do odwołania organizujemy w Teatrze RONDO przy ulicy Niedziałkowskiego 5. Cena biletu: 10,00 zł (opiekun grupy bezpłatnie)  
W związku z rozpoczynającymi się w przyszłym tygodniu feriami zimowymi, kino REJS przygotowało propozycje dla młodszych widzów. W pierwszym tygodniu pokażemy kolejną część przygód wełnianego bohatera słynnego studia Aardman Animations "Baranek Shaun Film. Farmageddon", natomiast w drugim zapraszamy na przedpremierowe seanse przeboju kanadyjskich kin "Szybcy i śnieżni".

Choć przed nami jeszcze gorąca końcówka roku z głośnymi premierami i filmowym Sylwestrem w kinie, to już teraz zachęcamy do sprawdzenia co przygotowaliśmy dla naszych widzów w styczniu.

W sylwestrowy wieczór zapraszamy do kina REJS, aby wspólnie z nami przywitać Nowy Rok przed dużym ekranem. Na tę wyjątkową okazję przygotowaliśmy dla Państwa trzy przedpremierowe pokazy filmowe, poczęstunek pomiędzy seansami oraz lampkę szampana o północy.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 13 stycznia 2020 w kinie REJS obowiązywać będą następujące bilety ulgowe:

W dniu 16 grudnia 2019 w Słupskim Ośrodku Kultury zostało powołane Jury konkursu KINO W OCZACH DZIECKA w składzie:

Przed nami ostatni miesiąc roku - czas intensywny przygotowań do świąt, ale też powrotów i spotkań. W Państwa ręce oddajemy repertuar grudniowy z nadzieją, że w tej przedświątecznej gonitwie uda się znaleźć miejsce również na odrobinę refleksji i wspólnego przeżywania emocji przed kinowym ekranem.