Wakacje w pełni, sezon urlopowy trwa, podpowiadamy więc jak efektywnie i przyjemnie wykorzystać czas wolny, spędzając go najlepiej wspólnie z nami przed kinowym ekranem.

Już w najbliższy czwartek, 4 sierpnia o godz. 20:00, zapraszamy na przedpremierowy seans rozgrzewającej serce komedii o poszukiwaniu szczęścia.

Przed nami jubileuszowy 20. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS. Prawa człowieka w filmie. We współpracy z Helsińską Fundacją Praw Człowieka oraz lokalnymi partnerami - Kluboksięgarnią Cepelin i Social Club Domówką zapraszamy w dniach 3-7 sierpnia 2022 na słupską edycję wydarzenia.

Oddajemy w wasze ręce lipcowy program kina, na którego wakacyjny charakter złożyły się w dużej mierze nowe filmy francuskie i włoskie. Nie zapomnieliśmy jednak o rodzimej kinematografii, a także ciekawych produkcjach zza oceanu.

Warsztaty familijne po filmie Buzz Astral
W niedzielę 3 lipca zapraszamy na kolejne warsztaty familijne. Po seansie "Buzza Astrala" odlecimy w przestrzeń kosmiczną.

Kino Rejs i Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w Słupsku zapraszają w poniedziałek, 4 lipca, o godzinie 17.00 na pokaz specjalny dokumentu "Autostopem do wolności". Po seansie rozmowę z reżyserem filmu Franzem Zajti poprowadzi András Asztalos.

W czerwcu, jak co miesiąc, kino Rejs zaprasza na retransmisję ze słynnej The Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Tym razem zobaczymy "Toscę", jedną z najbardziej znanych oper Giacomo Pucciniego. Para kochanków, malarz i śpiewaczka, zostaje wplątana w konflikt polityczny pomiędzy zbiegiem a prefektem policji.

19 czerwca zapraszamy na kolejne niedzielne warsztaty familijne. Tym razem w ruch pójdą nożyczki, włóczki, klej i kolorowy papier, z których będziemy tworzyć małe kolczaste zwierzaki.

Czerwiec to tradycyjnie już ostatni miesiąc klubowych spotkań przed wakacyjną przerwą. Zanim ta jednak nastąpi, zapraszamy do sprawdzenia propozycji, które przygotowaliśmy dla widzów DKF PROJEKCJA w nadchodzących tygodniach.

Miło nam również poinformować, że 1 czerwca 2022 rusza wspólna akcja lojalnościowa kina REJS oraz trattorii U’Panzerott.

Czerwiec w Rejsie zapowiada się ekscytująco. Królować będzie, jak zawsze, kino europejskie.