IMG 20171107 152702 area 448x257Zapraszamy Państwa do udziału w zajęciach prowadzonych w Emceku przy al. 3 Maja 22. Przedstawiamy pełną ofertę na rok szkolny 2018 / 2019

18 oferta muz mediumINSTRUMENTALNE I WOKALNE - potrzebujesz wsparcia swojego talentu? U nas odbywają się lekcje nauki gry na gitarze, instrumentach klawiszowych i Studio Piosenki (bez ograniczeń wiekowych, indywidualne terminy do uzgodnienia z instruktorami). 

Instruktorzy: Roman Pawlaczyk, Piotr Piasecki

Zajęcia są odpłatne:

- nauka gry na instrumentach w cenie 60 zł / m-c/osoba; z kartą dużej rodziny - 40 zł/ m-c/osoba

- studio piosenki: 25 zł/m-c/osoba; na kartę dużej rodziny: 15 zł/m-c/osoba; próby zespołów muzycznych: 25 zł/1,45h/zespół

 

balance largeTANECZNE - zajęcia tańca nowoczesnego dla najmłodszych oparte na zabawie, wykorzystujące elementy tańców streetowych, dla dzieci to świetny sposób, aby spożytkować energię (5-6 lat).

Zajęcia odbywają się we wtorki na godz. 16.15 oraz w piątki na godz. 16.30.

Zajęcia prowadzone są przez instruktorkę Studio Balance:

Angelika Sędziak - instruktor tańca - pedagog – logopeda. Od 6 lat uczy tańca w różnych szkołach tańca, przedszkolach oraz szkołach podstawowych. Na swoich zajęciach skupia się przede wszystkim na wykształceniu w swoich uczniach poczucia rytmu oraz zwiększaniu świadomości ciała. Elastyczne podejście do zajęć, pozwala jej na podążanie za potrzebami grupy, dostosowując w ten sposób odpowiedni poziom trudności.

 

bez gadania largeTEATRALNE - warsztatowe zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży rozwijające wrażliwość emocjonalną i wyobraźnię , przygotowanie do konkursów recytatorskich. Robiąc teatr, będziemy się dobrze bawić!

Warsztaty prowadzi Bożena Konarowska.

Zajęcia dla dzieci odbywają się w poniedziałki oraz środy w godz. 16.00 - 17.00 (klub pARTer emcek-u).

Zajęcia dla młodzieży odbywają się we wtorki w godz. 17.00 - 18.00 (sala nr - wejście od strony tarasu).

Odpłatność za zajęcia wynosi 30 zł za miesiąc

*

salata 6 mediumPLASTYCZNE

PRACOWNIA MALARSTWA ARTYSTYCZNEGO
Celem zajęć jest kształtowanie wrażliwości artystycznej i pogłębianie praktycznych umiejętności

Zajęcia skierowane są do osób, chcących doskonalić swoje umiejętności plastyczne oraz tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z malarstwem. Polegają na pracy z dowolnie wybranym tematem. Mogą to być kopie wybranych dzieł lub próba interpretacji natury. Uczestnicy zajęć poznają techniki plastyczne, malarskie oraz techniki rysunku. Podczas warsztatów nauczymy posługiwania się następującymi środkami wyrazu: plama, barwa, linia umieszczonymi na płótnie bądź innych podłożach, poznamy zasady proporcji, perspektywy, światłocienia w różnych technikach rysunkowych.

Oferujemy również możliwość przygotowania do egzaminów wstępnych dla osób chcących zdawać na studia o kierunkach artystycznych lub pokrewnych.

Harmonogram pracowni:

wtorki od 17:00 do 19:00 - grupa dorosłych
środy od 17:00 do 19:00 - młodzież i dzieci
Prowadzenie: Dorota Kędzierska - mgr sztuki, absolwentka Instytutu Wzornictwa w Koszalinie, wcześniej uczęszczała do liceum plastycznego

Odpłatność za zajęcia wynosi 50 zł miesięcznie od osoby

*

rejs smallDYSKUSYJNY KLUB FILMOWY "Projekcja" dla wszystkich amatorów dobrego kina, seanse w każdy czwartek o godz. 18.00 (szczegółowe informacje tel. 59 84 35 434)

.

REJS - kameralne kino studyjne. Najciekawsze światowe produkcje, głośne i kontrowersyjne filmy, maratony filmowe, pokazy animacji, spotkania z twórcami filmowymi i wiele innych wydarzeń (www.kinorejs.emcek.pl).

*

manufaktura mediumMANUFAKTURA - to miejsce dla wszystkich miłośniczek i miłośników nitek, włóczek, kordonków i sznurków. Wzajemnie uczymy się, wymieniamy się doświadczeniami i wzornictwem w zakresie szydełkowania, robienia na drutach, tworzenia frywolitki i innych technik rękodzieła artystycznego.

Spotkania w każdą środę w godz. 17.00 - 19.00 w klubie TANGO

Wstęp wolny

*

koraliki mediumKORALIKÓW BEZ LIKU - warsztaty rękodzieła artystycznego. Uczestnicy będą mogli poznać tajniki tworzenia kolczyków, bransoletek i naszyjników z koralików.

Zapewniamy materiały najwyższej jakości, a gotowa biżuteria powstała podczas zajęć, stanie się własnością twórczyni.

Zapraszamy na dwugodzinne warsztaty zapraszamy w każdy wtorek o godz. 17.00.

Prowadzenie: Roma Linke

Zajęcia płatne w kasie kina REJS: 25,00 zł osoby dorosłe i młodzież (podczas zajęć losować będziemy jedną osobę, która w kolejnym spotkaniu weźmie udział za darmo).

miejsce: sala TANGO, Słupski Ośrodek Kultury - emcek, al. 3 Maja 22

*

Zapisy bezpośrednio u instruktorów, mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. od 12.00 - 16.00, tel. 59 843 11 30.

Warunkiem uczestniczenia w zajęciach jest wypełnienie karty zgłoszenia - do pobrania poniżej lub u instruktora zajęć:

Dokument SOK karta zgłoszenia uczestnika zajęć

Zajęcia płatne, zgodnie z cennikiem SOK.

*

"Drzwi otwarte dla pomysłów"

- przyjdź do nas ze swoim planem na warsztaty, projekt, spotkanie, itp.

W ramach współpracy z mieszkańcami Słupska już ruszyliśmy z cyklicznymi spotkaniami:

GIER KARCIANYCH - do gry w Magic: The Gathering zapraszamy pasjonatów w piątki w godz. 17.00 - 20.00. Więcej o tej aktywności w naszych Aktualnościach

KUGLARSTWA - dorosłych chętnych prosimy o przybycie do sali pARTer emcek-u w piątki w godz. 17.30 - 19.00.

MODELARSTWA - miłośnicy tej dziedziny zaczną się wkrótce spotykać się w emcek-u - planowany termin to piątki w godz. 18.00 - 20.00. Prosimy śledzić nasze aktualności - informacje o inauguracji działalności zamieścimy niebawem.

ZAPRASZAMY