phoneW ostatnich dniach nasz serwis www dorobił się wersji na urządzenia przenośne. Od teraz możecie dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach kulturalnych w naszym mieście wprost z ekranu waszego telefonu, w sposób szybki i wygodny. Mobilna wersja strony została przygotowana głównie z myślą o użytkownikach smartfonów ale dopasowany do małych ekranów sposób wyświetlania, zwiększenie szybkości wczytywania pomoże także użytkownikom z telefonami starszej generacji.

Mobilna wersja serwisu powstała w oparciu o rozwiązania typu otwartego oprogramowania (open source). Podobnie zresztą jak nasza standardowa strona, zatem nie kosztowała podatników ani jednej złotówki!.

Ponieważ jest to nasza pierwsza wersja na telefony bardzo prosimy o ewentualne uwagi i zgłaszanie błędów pod Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Żeby zobaczyć naszą stronę w wersji na telefony po prostu wpiszcie w adres przeglądarki waszego urządzenia mobilnego www.sok.slupsk.pl, po czym zostaniecie automatycznie przekierowani.

mobile 1mobile 2mobile 3