Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

Batik A2Słupski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na otwarcie wystawy Pracowni Batiku SOK "Batik pomorski". Wernisaż będzie miał miejsce 14.09.2018r. (piątek) o godz. 17:00 w Galerii OT Rondo - ul. Niedziałkowskiego 5a.

"Batik pomorski" to prace uczestników zajęć Pracowni Batiku SOK, przedstawiające malarskie wyobrażenia dotyczące Słupska oraz Kaszub. Indonezyjski batik spotyka się z polskimi krajobrazami, polską kulturą, miejscami charakterystycznymi dla Pomorza. Większość prac na wystawie została wykonana w latach 2016-2018.

BAZA KULTURY

indexBaza Kultury, wcześniej znana po prostu jako Słupski Ośrodek Kultury, mieści się przy ul. Braci Gierymskich 1 w Słupsku. To największy ośrodek kulturalny na osiedlach Piastów i Niepodległości, w murach którego działa m.in. Klub Plastyka im. Stefana Morawskiego, pracownia muzyczna, batiku oraz tańca. Miejsce to znane jest również z szeregu imprez kulturalnych i koncertów.

PRACOWNIA BATIKU (strona www)

Zapraszamy na: 
Zajęcia indywidualne, bez ograniczeń wiekowych.
Terminy do uzgodnienia z prowadzącą, Aleksandrą Ciecholewską pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

cukin fot.LukaszGagalaW poniedziałek 9 października, o godzinie 12:00, na ulicy Lotha 2 w Słupsku nastąpi uroczyste odsłonięcie nowego muralu.

Ceremonia odbędzie się w czasie cotygodniowej konferecji prezydenta Roberta Biedronia.

Autorem muralu jest artysta ukrywający się pod pseudonimem Cukin.

Zapraszamy serdecznie do oglądania dzieła na własne oczy!

fot. Łukasz Gągała

20171002 163447Zapraszamy serdecznie na odsłonięcie muralu, stworzonego w ramach słupskich obchodów Roku Ludwika Zamenhofa.

Ulica Zamenhofa 5, czwartek 5 października, godzina 11:00

Projekt muralu: Zuzanna Litawińska

Projekt wygrał w głosowaniu internetowym.

21248559 1417626821624329 5367995769795606946 oNa coraz chłodniejsze dni polecamy ogrzewanie się przy ciepłych kolorach i wosku!

Pracownia Batiku zaprasza wszystkich chętnych do zapoznania się z niesamowitą, niezwykle barwną, indonezyjską techniką barwienia tkanin.

Zajęcia ustalamy indywidualnie.
Pracownia otwarta od poniedziałku do piątku.
Instruktor: Ola Ciecholewska

kontakt: 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
tel. sekretariat SOK: 59 845 64 41

Instruktor Ola Ciecholewska zaprasza fanów zdrowego wysiłku fizycznego do udziału w warsztatach Zumby, a wielbicieli cierpliwego i kunsztownego tworzenia manualnych dzieł sztuki do indywidualnych zajęć w Pracowni Batiku.

Zapisy na Zumbę dla dzieci trwają do 15 bm., po tej dacie zostanie określona data pierwszych zajęć.

Od 4 września rusza Zumba dla dorosłych.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Olą:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Harmonogram zajęć Zumba dostępny tutaj: KLIKNIJ

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
29
30
31

Batik na Facebooku