Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aggressor
Gatunek Rock
Tagi

Zakładka

Bookmark and Share

aggressor1bigAGGRESSOR to typowa ostra, metalowa kapela powstała pod koniec lat osiemdziesiątych. Skład grupy często ulegał zmianom, jednak głównym filarem zespołu zawsze był Stasiek Jocz – gitara. Pierwszy skład uzupełniali : Paweł Wirkus - perkusja , Bernard Gałązka – gitara basowa oraz Piotr Peichert – wokal.

Po pół roku nastąpiła zmiana bębniarza i basisty. Dotychczasowych zastąpili Willi i Maniek Brokos. Po kolejnych zmianach personalnych w roku 1989 nagrali swoje aggressor2bigdrugie demo w składzie: Robert Kaczmarek voc, St Jocz lg, Robert Kowalczyk lg, Grzegorz Ohera bg, Henryk Kubała dr. Przed nagraniem trzeciego dema odszedł basista . Zastąpił go Robert Kaczmarek - wokalista grający jednocześnie na basie. Po tych nagraniach odszedł Kowalczyk którego zastąpił Józek z Koszalina.

aggressor4 bigOstatnio AGGRESSOR wznowił działalność koncertową w składzie: Robert Kaczmarek - voc, bg Stasiek Jocz - lg Piotr Owerko – dr Oskar Tyndorf – g

Albumy (3)
Utwory (14)
MP3 MP3

O Słupskim Archiwum Muzycznym

Archiwizacja i digitalizacja materiałów muzycznych znajdujących się w słupskich placówkach kultury. Program realizowany przy pomocy finansowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego ma na celu utworzenie archiwum komputerowego oraz zachowanie i utrwalenie materiałów muzycznych wykonawców działających na terenie miasta w minionych latach oraz ich ciągłą aktualizację o materiały nowo pozyskane.

Ogromną część unikalnych nagrań znajdujących się w zbiorach prywatnych oraz w słupskich placówkach kultury, zrealizowano na nośnikach analogowych, przez co mogą ulec uszkodzeniu lub utraceniu. Digitalizacja nagrań na nośniki cyfrowe gwarantuje ich zachowanie, rozpowszechnianie i promowanie bez ryzyka ich utraty, w jakości czasami o wiele wyższej niż oryginał. Materiały udostępnione za zgodą wykonawców podlegają cyfrowemu czyszczeniu, odszumieniu oraz wyrównaniu poziomów głośności w celu ich dostosowania do obowiązujących norm jakościowych. Dopiero tak przygotowane są sukcesywnie umieszczane w Słupskim Archiwum Muzycznym z możliwością ich odsłuchu i wyszukiwania według wielu kryteriów.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą do wszystkich osób posiadających unikalne nagrania słupskich wykonawców "muzyki młodzieżowej" z lat 1970-2000 o umożliwienie ich wykorzystania i umieszczenia w katalogach SAM.