Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zakładka

Bookmark and Share
aqtom   aqry
aqcza
aqwie aqmu
aq

Andy Quattro to mieszanka rock, reggae, ska, i paru innych bardziej lub mniej wyszukanych nurtów muzycznych, na country nie kończąc... Zespół istniał najprawdopodobniej od 1999 roku - dokładnie nie pamięta żaden z pięciorga muzyków z obecnego składu. Każdy z nich ciągnie zespół w trochę inną stronę, efektem czego jest styl, który trudno zaszufladkować, a czasem nawet... wytrzymać :) Elvis żyje...

Skład:

Wiesiek "Blondyn" Krawczykiewicz - wokal
Piotrek "Ryba" Karaś - gitara basowa
Tomek "Mega" Kalinowski - gitara (wcześniej Romek Kiziniewicz)
Daniel "Czasza" Łukasik - perkusja
Jacek "Murza" Muża - puzon , saksofon

 

 

Albumy (4)
Utwory (23)
# Song

O Słupskim Archiwum Muzycznym

Archiwizacja i digitalizacja materiałów muzycznych znajdujących się w słupskich placówkach kultury. Program realizowany przy pomocy finansowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego ma na celu utworzenie archiwum komputerowego oraz zachowanie i utrwalenie materiałów muzycznych wykonawców działających na terenie miasta w minionych latach oraz ich ciągłą aktualizację o materiały nowo pozyskane.

Ogromną część unikalnych nagrań znajdujących się w zbiorach prywatnych oraz w słupskich placówkach kultury, zrealizowano na nośnikach analogowych, przez co mogą ulec uszkodzeniu lub utraceniu. Digitalizacja nagrań na nośniki cyfrowe gwarantuje ich zachowanie, rozpowszechnianie i promowanie bez ryzyka ich utraty, w jakości czasami o wiele wyższej niż oryginał. Materiały udostępnione za zgodą wykonawców podlegają cyfrowemu czyszczeniu, odszumieniu oraz wyrównaniu poziomów głośności w celu ich dostosowania do obowiązujących norm jakościowych. Dopiero tak przygotowane są sukcesywnie umieszczane w Słupskim Archiwum Muzycznym z możliwością ich odsłuchu i wyszukiwania według wielu kryteriów.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą do wszystkich osób posiadających unikalne nagrania słupskich wykonawców "muzyki młodzieżowej" z lat 1970-2000 o umożliwienie ich wykorzystania i umieszczenia w katalogach SAM.