Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Morświny
Gatunek Jazz Rock
Tagi

Zakładka

Bookmark and Share

Najsampierw z miłości do piwa i muzyki dobrej, w tejże kolejności, a także chęci tworzenia, oby jeno nie za wiele, bo przecie nie z pracowitości - Morświny powstały. Chłopaki bardzo lubili brzmionko Morphine i pomyśleli, że grać cosik takiego fajnie byłoby.

Pozornie tylko zbliżonymi aranżami i tłumaczeniami oryginalnych tekściorów, dobrali się do tych utworów od nowa, rozmontowali do śrubki, co by je po swojemu do kupy poskładać. Teraz piwko przy tych wypocinach popijają, a niekiedy i publiczności ucha napsują

Skład:

bębny. bustech: the colours
mic.wiechoo: hot dog, shaxbeer, jeszcze jedno takie trio, andy quattro
sax.goozich: button band
sax.jacech: button band
bass.ryba: andy quattro

morswiny2bigmorswiny3bigmorswiny4bigmorswiny5bigmorswiny muza big
Albumy (2)
Utwory (15)
# Song

O Słupskim Archiwum Muzycznym

Archiwizacja i digitalizacja materiałów muzycznych znajdujących się w słupskich placówkach kultury. Program realizowany przy pomocy finansowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego ma na celu utworzenie archiwum komputerowego oraz zachowanie i utrwalenie materiałów muzycznych wykonawców działających na terenie miasta w minionych latach oraz ich ciągłą aktualizację o materiały nowo pozyskane.

Ogromną część unikalnych nagrań znajdujących się w zbiorach prywatnych oraz w słupskich placówkach kultury, zrealizowano na nośnikach analogowych, przez co mogą ulec uszkodzeniu lub utraceniu. Digitalizacja nagrań na nośniki cyfrowe gwarantuje ich zachowanie, rozpowszechnianie i promowanie bez ryzyka ich utraty, w jakości czasami o wiele wyższej niż oryginał. Materiały udostępnione za zgodą wykonawców podlegają cyfrowemu czyszczeniu, odszumieniu oraz wyrównaniu poziomów głośności w celu ich dostosowania do obowiązujących norm jakościowych. Dopiero tak przygotowane są sukcesywnie umieszczane w Słupskim Archiwum Muzycznym z możliwością ich odsłuchu i wyszukiwania według wielu kryteriów.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą do wszystkich osób posiadających unikalne nagrania słupskich wykonawców "muzyki młodzieżowej" z lat 1970-2000 o umożliwienie ich wykorzystania i umieszczenia w katalogach SAM.