Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zakładka

Bookmark and Share

Submission powstał w 2005 roku w Słupsku, z inicjatywy Barszcza (voc, git), Janka K. (trąbka) i Tomka Ducha (bass). Po kilku tygodniach szukania perkusisty do kapeli dołączył Filar. Założenie było proste – napierdzielana! Proste pomyślisz, ale nie każdy potrafi grać taki rodzaj muzyki. W między czasie do kapeli dochodzi znany dobrze słupskiej policji Derek (git).

Po kilku występach w takim składzie z kapeli odchodzi Filar, a na jego miejsce przychodzi Munias, który powoduje niezły hałas, huk oraz harmider. W odświeżonym składzie Submission gra koncerty miedzy innymi z Karcerem, FORT BS, Zerem, WC.

Przy okazji kapela pomaga w organizacji Garocina (festiwal muzyczny w Słupsku) i bierze w nim dwukrotnie udział. W ostatnich czasach do kapeli dochodzi Damian "Młody" (git) a na miejsce Muniasa przychodzi Robert "Gruby".

Obecny skład:
Barszczu – voc.
Derek – git.
Gruby – drums
Janek – tp.
Damian – git.
Duch - bas

submission2 bigsubmission3 bigsubmission4 big


Albumy (1)
Utwory (4)
# Song

O Słupskim Archiwum Muzycznym

Archiwizacja i digitalizacja materiałów muzycznych znajdujących się w słupskich placówkach kultury. Program realizowany przy pomocy finansowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego ma na celu utworzenie archiwum komputerowego oraz zachowanie i utrwalenie materiałów muzycznych wykonawców działających na terenie miasta w minionych latach oraz ich ciągłą aktualizację o materiały nowo pozyskane.

Ogromną część unikalnych nagrań znajdujących się w zbiorach prywatnych oraz w słupskich placówkach kultury, zrealizowano na nośnikach analogowych, przez co mogą ulec uszkodzeniu lub utraceniu. Digitalizacja nagrań na nośniki cyfrowe gwarantuje ich zachowanie, rozpowszechnianie i promowanie bez ryzyka ich utraty, w jakości czasami o wiele wyższej niż oryginał. Materiały udostępnione za zgodą wykonawców podlegają cyfrowemu czyszczeniu, odszumieniu oraz wyrównaniu poziomów głośności w celu ich dostosowania do obowiązujących norm jakościowych. Dopiero tak przygotowane są sukcesywnie umieszczane w Słupskim Archiwum Muzycznym z możliwością ich odsłuchu i wyszukiwania według wielu kryteriów.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą do wszystkich osób posiadających unikalne nagrania słupskich wykonawców "muzyki młodzieżowej" z lat 1970-2000 o umożliwienie ich wykorzystania i umieszczenia w katalogach SAM.