Słupski Ośrodek Kultury

Ośrodek Teatralny Rondo | Pracownia Ceramiczna

Jeżeli nie określono inaczej, kopiowanie oraz wykorzystanie informacji dostępnych na stronie serwisu internetowego Słupskiego Ośrodka Kultury (www.sok.slupsk.pl) do celów prywatnych lub w celu niekomercyjnego lub komercyjnego rozpowszechniania jest dozwolona.

Powyższe zezwolenie nie obejmuje materiału tekstowego lub artystycznego (ilustracje, fotografie, materiały audio, wideo, itd.) w tym serwisie będącego własnością i oznaczonego jako własność stron trzecich. Zezwolenie na reprodukcję takich materiałów należy uzyskać bezpośrednio od właścicieli praw autorskich lub skontaktować się ze Słupskim Ośrodkiem Kultury.

Wyżej wymienione ogólne zezwolenie nie obejmuje znaków firmowych i towarowych.

Dozwolone jest tłumaczenie dokumentów lub informacji na języki inne od wersji językowych oficjalnie publikowanych na stronie www.sok.slupsk.pl

Wszelkie pytania i wnioski należy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7

Nasz Newsletter

Sam Na Scenie

sam na scenie logo

Bip

bip logo pomn1 grad

Instytucje współpracujące

logo bgsw

Sponsorzy

doram logo white2

logo douglas

obi logo

bat logo

Karta Dużej Rodziny

logo familijny slupsk