Uprzejmie informujemy, że od dnia 13 stycznia 2020 w kinie REJS obowiązywać będą następujące bilety ulgowe:

- bilet ulgowy junior 12 - przysługuje dzieciom, uczniom i studentom do lat 26

- bilet ulgowy junior 10 - przysługuje dzieciom, uczniom i studentom do lat 26, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny lub Studencką Kartę Rabatową "zniŻAK"

- bilet ulgowy 12 - przysługuje emerytom, rencistom i osobom z niepełnosprawnością oraz posiadaczom Karty Bibliotecznej "Z Biblioteką do Kultury" lub Karty Dużej Rodziny

- bilet grupowy 10 -  dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób

 

Obrazek na stronę zniżki

 

Prosimy zwrócić uwagę, iż główna zmiana w cenniku kina polega na tym, że Karta Biblioteczna "Z Biblioteką do Kultury", na którą przysługuje bilet ulgowy, nie łączy się z innymi zniżkami.

 

.

Uwaga, zmiana dotycząca wystawiania faktur do paragonu w przypadku podmiotów prowadzących działalność

Informujemy ponadto, iż począwszy od 1 stycznia 2020 roku, zgodnie z nowym brzmieniem art. 106b ust. 5 ustawy o VAT, w przypadku sprzedaży na rzecz podmiotu prowadzącego działalność, faktura do paragonu może zostać wystawiona wyłącznie w sytuacji, gdy na paragonie potwierdzającym dokonanie sprzedaży zostanie zamieszczony NIP nabywcy. Sprzedawca nie będzie miał prawa wystawienia faktury do paragonu, który nie będzie zawierać numeru NIP nabywcy, pomimo zgłoszenia takiego żądania przez kupującego w ustawowym terminie. W praktyce należy więc przed zakończeniem sprzedaży biletów poinformować sprzedawcę o tym, że będzie potrzebna faktura do paragonu i podać NIP firmy.

.