W sylwestrowy wieczór zapraszamy do kina REJS, aby wspólnie z nami przywitać Nowy Rok przed dużym ekranem. Na tę wyjątkową okazję przygotowaliśmy dla Państwa trzy przedpremierowe pokazy filmowe, poczęstunek pomiędzy seansami oraz lampkę szampana o północy.

Sylwester

.

19.30 - PROXIMA - wzruszająca opowieść o kobiecie, która stoi przed bolesnym wyborem: z jednej strony ma szansę spełnić marzenia o kosmicznej podróży, z drugiej nie mniej ważna jest dla niej rola matki siedmioletniej Stelli. W roli głównej zobaczymy Evę Green.

21.30 - JUDY - rozśpiewana i roztańczona biograficzna opowieść o legendzie Hollywood, Judy Garland. Zmęczona życiem artystka u schyłku kariery staje przed kolejną szansą, by przypomnieć się publiczności. Renée Zellweger w roli tytułowej wydaje się być oczywistą kandydatką do przyszłorocznego Oscara.

00.30 - SOKÓŁ Z MASŁEM ORZECHOWYM - komedia o niezwykłej przyjaźni chłopca z zespołem Downa, który chce podbić świat amerykańskiego wrestlingu, i drobnego złodziejaszka o wielkim sercu, który wbrew wszystkiemu i wszystkim decyduje się mu pomóc. Zak i Tyler wyruszają w pełną przygód podróż, która stanie się początkiem prawdziwej przyjaźni.

.

Sylwester plakaty małe

.

Na wydarzenie obowiązują wyłącznie karnety w cenie 100 zł od osoby.

Karnety dostępne są w kasie kina oraz online na stronie Ekobiletu.

.

.

Nie samymi filmami żyje człowiek, menu sylwestrowe wygląda równie imponująco, jak nasz repertuar...

Menu sylwestrowe

.

.