23. Witkacy pod strzechy - "(Hashtak) Witkacy" spektakl grupy Spider Demon Massacre

Kategoria
Teatr
Termin
2020-09-17 18:30
Miejsce
Ośrodek Teatralny RONDO, ul. Niedziałkowskiego 5a
Telefon
(59) 842 63 49
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW
Już pierwszego dnia konkursu na scenie Ronda będzie można zobaczyć spektakl "(Hashtak) Witkacy" - autorski projekt Patryka Ołdziejewskiego, współtworzony przy wsparciu grupy Spider Demon Massacre i zrealizowany na podstawie tekstu „Narkotyki” Stanisława Ignacego Witkiewicza. Spektakl powstał dzięki Stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku dla młodych twórców.
Rezerwacji bezpłatnych wejściówek można dokonać w Ośrodku Teatralnym Rondo przy ul. Niedziałkowskiego 5a, lub pod nr tel. (59) 842 63 49
- adaptacja, reżyseria, muzyka, scenografia: Patryk Ołdziejewski
- kostiumy: Elżbieta Wysocka
- choreografia: Magdalena Dąbrowska
- charakteryzacja: Arleta Rewicka-Flasza
- obsada: Magdalena Dąbrowska, Kamila Wróbel-Malec, Dawid Malec, Patryk Ołdziejewski
Spider Demon Massacre to grupa składająca się z aktorów podejmujących próbę muzykowania i oddziaływania na pokładach emocjonalnych ludzi zdeterminowanych szarzyzną codzienności. Witkacy opisał w swoim dziele psychiczne skutki narkotyków i idących z nimi w parze nałogów, natomiast my pragniemy zgłębić psychikę i dojść do fizyczności oddziaływania wyniszczających substancji. W dzisiejszym świecie, substancje odurzające to ogromny problem i nie możemy przechodzić obok niego obojętnie. Zatem spotkajmy się i razem przeżyjmy coś, co pozwoli nam parę minut dłużej żyć na tej ziemi.
fot. Ewa Krajewska
 
belka
 
 

Terminy

  • 2020-09-17 18:30