"Moje wnętrze" - wystawa prac Aliny Częścik

Kategoria
Fotografia
Termin
2021-02-15 12:00
Miejsce
Lądowisko Kultury CKiBP w Redzikowie

,,Moje wnętrze”

Jest to wystawa składająca się ze wszystkich prac, które były prezentowane na innych wernisażach.

Chciałabym pokazywać na swoich zdjęciach spokój, radość, smutek, ból, zdziwienie, rozczarowanie, zakłopotanie. Trochę tak jakbym pokazywała siebie. Jestem kłębkiem emocji tak jak każdy z nas. Nie każdy potrafi pokazywać emocje, a ja chciałabym aby zdjęcia były ich odzwierciedleniem. W moich pracach obecna także jest natura, która idealnie idzie w parze z człowiekiem. Lubię także zestawienie natury, bezkresnych obszarów i „małego” człowieka. W ten sposób pragnę pokazać jak bardzo natura broni się przed ludźmi i jaką jest potęgą.

Jestem absolwentką Zespołu Szkół Technicznych tzw. ,,Drzewniak” w Słupsku, kierunek fototechnik. Fotografią zajmuję się już 7 lat. Mogę pochwalić się jedną autorską wystawą

,,Mój Eklektyzm” - 2018, wieloma zbiorowymi między innymi ,,HOMINE” - 2020 oraz licznymi osiągnięciami w konkursach fotograficznych. Na co dzień uczęszczam na zajęcia do Pracowni Fotografii Cyfrowej i Analogowej w Słupskim Ośrodku Kultury, którą prowadzi Pani Jadwiga Girsa-Zimny. Uważam ją za swoją mentorkę, to ona wprowadziła mnie w ten wspaniały świat fotografii, za co jej ogromnie dziękuję.

Wystawa odbędzie się 15 lutego 2021 w Lądowisku Kultury w Redzikowie.

 
 

Terminy

  • 2021-02-15 12:00