Kobiecość próbowana - warsztaty plastyczne

Kategoria
Film
Termin
2019-11-28 17:00
Miejsce
galeria Teatru RONDO
Telefon
507 846 243
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MK 2019 baner na stronę 4

prowadzenie: prof. Monika Jaworska-Witkowska

miejsce: galeria Teatru Rondo, SOK, ul. Niedziałkowskiego 5, bezpłatnie, zapisy

Warsztaty artystyczne dla kobiet, które szukają siebie w sobie, w wędrówkach po Krainie Czarów i na marginesach lustra; intuicyjne i instynktowne malowanie osobistej logiki pragnienia, które uporczywie woła… Namyślające się nad sobą myślenie o kobietach, z kobietami, dla kobiet, które przeszukując Nieświadome i Niesamowite patrzą nie tylko na centrum, bo wokół nich coś pulsuje w powietrzu i się zagęszcza. Marginesy odwiecznej obietnicy narzucą się mocniej, bo sztuka wie lepiej, nawet wtedy, kiedy zmyśla… Pozwólcie sobie wstąpić w obraz i malowniczo opowiedzieć mi, co tam znalazłyście.

profesor Monika Jaworska-Witkowska - specjalistka w dziedzinie filozofii i pedagogiki kultury, socjoterapeutka, malarka i animatorka kultury i sztuki, autorka piętnastu książek, przez siedem lat Dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Filologicznych Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy

 
 

Terminy

  • 2019-11-28 17:00