28 finał WOŚP w Słupsku

Kategoria
Różne
Termin
2020-01-12 15:00
Miejsce
Hala Gryfia, ul. Szczecińska 99
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW

28. Finał WOŚP w Słupsku już 12 stycznia 2020 roku! Tym razem gramy „dla dziecięcej medycyny zabiegowej”

Impreza Finałowa WOŚP odbędzie się w tym roku na Hali Gryfia przy ul. Szczecińskiej 99, w dniu 12 stycznia (niedziela) w godz. 15.00 - 20.00

TUTAJ znajdziecie przedmioty wystawione na sprzedaż przez słupski sztab WOŚP. Zapraszamy do licytowania!

12 stycznia 2020 roku już po raz 28. zabrzmi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. To wydarzenie jest jedną z największych akcji charytatywnych na świecie, której efekty od wielu lat widać w krajowych placówkach medycznych. Od początku akcji głównymi jej beneficjentami akcji są niemowlęta i dzieci, jednak na wsparcie liczyć mogą również seniorzy. Pozyskane w trakcie zbiórek środki wykorzystywane są na zakup zaawansowanych sprzętów medycznych, ambulansów, sprzętu rehabilitacyjnego i wielu innych dóbr ratujących zdrowie i życie.

W Słupsku WOŚP działa od samego początku akcji. Początkowo lokalny sztab organizowany był przez Młodzieżowe Centrum Kultury, obecnie zaś działa pod szyldem Słupskiego Ośrodka Kultury, z którym Emcek został w 2018 roku połączony. W trakcie 27. finału udało się nam zebrać ponad 216 tysięcy złotych i liczymy, że teraz ten wynik uda nam się przebić.

Na przyszłoroczny finał szykujemy szereg atrakcji i niespodzianek. Głównym punktem programu jest uliczna kwesta prowadzona przez młodszych i starszych wolontariuszy, którzy każdego darczyńcę nagrodzą uśmiechem i charakterystycznym WOŚP-owym serduszkiem. Od godziny 15.00 swoje podwoje otworzy Hala Gryfia przy ul. Szczecińskiej 99, która gościć będzie imprezę finałową. Na głównej scenie zaprezentują się młodzi (i nieco starsi) muzycy współpracujący z instruktorami Słupskiego Ośrodka Kultury, a także dziecięce grupy taneczne. Swoje stoiska będą również miały słupskie instytucje kultury oraz stowarzyszenia, wspólnie zapewniając szereg atrakcji. Jedną z nich będzie emocjonujący ekstremalny rajd zdalnie sterowanych samochodów po specjalnie przygotowanej trasie.

Nie zabraknie również prowadzonej przez Marka Rogalę, Piotra Kozłowskiego i Kamila Michaluka licytacji przedmiotów przekazanych przez darczyńców na rzecz WOŚP.

Więcej informacji na temat 28 finału znajduje się TUTAJ

 
 

Terminy

  • 2020-01-12 15:00