Marzena PiołunkowskaMarzena Piołunkowska – instruktor tańca w Słupskiej Grupie Tanecznej „Arabeska”. Z wykształcenia magister Ekonomii i Zarządzania Przedsiębiorstwami. Jednak jej życiową pasją od najmłodszych lat jest taniec. Przygoda z tańcem zaczęła się kilkanaście lat temu, gdy trafiła do SKB "Arabeska", kierowanej wtedy przez Mieczysławę Kętrzyńską. Po ośmiu latach pracy w zespole została pomocnikiem. To doświadczenie zaowocowało i obecnie samodzielnie prowadzi "Arabeskę" . Jest osobą komunikatywną o pogodnym usposobieniu, uczciwą, punktualną i pracowitą.

Ola CiecholewskaOla Ciecholewska - z wykształcenia wschodoznawca, z zamiłowania i doświadczania - animator kultury. Od najmłodszych lat związana ze Słupskim Ośrodkiem Kultury – należała do zespołu tanecznego „Przyjaźń”, zasilała szeregi grup teatralnych w Teatrze Rondo, takich jak „ Gwiżdże” czy „Zjednoczone siły Teatru Rondo”, przez 10 lat uczyła się sztuki malowania woskiem w Pracowni Batiku. Uczestniczka wielu festiwali teatralnych, konkursów recytatorskich, jej prace plastyczne pokazywane były na wystawach na całym świecie, m.in. w Danii, w Rosji, w USA, kilkukrotnie w Indonezji, Warszawie, a także innych miastach Polski.
Prowadzi liczne projekty kulturalno-edukacyjne oraz zajęcia tworzone głównie z myślą o najmłodszych. Jest certyfikowaną instruktorką Zumba Fitness, Zumba Kids i Zumba Kids Jr. W Słupskim Ośrodku Kultury prowadzi zajęcia taneczne z trzema grupami – dziećmi, młodzieżą, dorosłymi, a także zajmuje się Pracownią Batiku. Uwielbia orient, koty oraz słodycze.